Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo RTV-SAT końcowe Schneider Electric Sedna aluminium
Strzałka w prawo

Gniazdo RTV-SAT końcowe Schneider Electric Sedna aluminium

99,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo końcowe RTV-SAT sprawi, że Twój telewizor będzie prawidłowo odbierał sygnał satelitarny oraz naziemny. Produkt cechuje się wykonaniem z bardzo trwałego materiału ASA/PC, w związku z czym gniazdo pozostanie w doskonałym stanie przez wiele lat. W zaprezentowanej ofercie są także dostępne gniazda RTV oraz komputerowe.

   Cechy i zalety

    Jeżeli wykonujesz prace wykończeniowe, głównie skoncentrowane na elektryce, Twoją uwagę powinno zwrócić gniazdo końcowe RTV-SAT. Dzięki oferowanemu produktowi, telewizor będzie prawidłowo odbierał sygnał satelitarnym, radiowy oraz naziemny – będziesz miał możliwość oglądania wielu interesujących programów telewizyjnych. Gniazdo zostało wykonane z ASA/PC, materiału charakteryzującego się wytrzymałością, w związku z czym element posłuży Ci wiele lat i zachowa kształt nadany przez producenta. Do gniazda dopasujesz ramkę w odpowiednim kolorze, dlatego też produkt z powodzeniem wkomponujesz w styl pomieszczenia. Wśród naszego asortymentu, możesz także odnaleźć inne rodzaje gniazd podtynkowych, które znajdą praktyczne zastosowanie w Twoim domu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuModułowe gniazdo TV
     MarkaSchneider Electric
     SeriaSedna
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     KolorAluminium
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu8690495064896