Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo RTV-SAT Ospel Akcent białe

Gniazdo RTV-SAT Ospel Akcent białe

73,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo końcowe jest przydatne do odbioru telewizji naziemnej, satelitarnej oraz radia. Dzięki temu produktowi podłączysz te media i zapewnisz sobie dobrą jakość sygnału. Biała puszka nie rzuca się w oczy i dobrze komponuje się z różnymi stylami aranżacji pomieszczeń. Gniazdo zamontujesz samodzielnie, bez korzystania ze specjalistycznych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Dostępne tutaj gniazdo jest potrzebne do podłączenia sprzętu radiowo-telewizyjnego, telewizji naziemnej oraz anteny satelitarnej. Produkt będzie przydatny w instalacji multiswitchowej, do której podłączone są wszystkie te kable. W gnieździe zbiega się podłączenie sygnału radiowo-telewizyjnego, telewizji naziemnej i anteny satelitarnej, a z gniazda do instalacji biegnie jeden kabel. Sygnały są rozdzielane na filtrach w gnieździe. Dostępny tutaj produkt jest wygodny w montażu – wystarczy umieścić go w puszcze elektrycznej. Biały kolor obudowy gniazda końcowego jest uniwersalny i komponuje się z wnętrzami o rozmaitym wystroju. Obudowę wykonano z poliwęglanu, dzięki czemu wyróżnia się trwałością. W naszej ofercie dostępne są także inne gniazda i łączniki.

    • Monoblok
    • Zaciski gwintowe
    • Do przesyłu sygnału radiowego, telewizyjnego i satelitarnego

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuGniazdo antenowe RTV
    MarkaOspel
    Poziom ochronyIP20
    SeriaAkcent
    Kod produktu5907577426569