Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo R-TV-SAT Schneider Electric Sedna Design&Elements białe

Gniazdo R-TV-SAT Schneider Electric Sedna Design&Elements białe

98,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Masz instalację o strukturze równoległej? Wykorzystaj gniazdo R-TV-SAT Schneider Electric Sedna Design & Elements białe i rozdziel sygnał bezpośrednio w pomieszczeniu. Podłączysz do niego telewizor i radioodbiornik. Klasyczne wykończenie obudowy jest zabezpieczone przed działaniem promieni UV. Gniazdo możesz łączyć z ramkami dostępnymi też w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Praktyczne gniazdo R-TV-SAT Schneider Electric Sedna Design & Elements białe może przydać się w Twojej domowej instalacji. Użyjesz go do podłączenia jednocześnie przewodów tunera satelitarnego, telewizora oraz radia. Gniazdo rozdziela sygnał z anteny na trzy oddzielne wejścia, wykonane w popularnych standardach. Cały mechanizm ukryjesz w puszce podtynkowej i zamocujesz dzięki wygodnym szybkozłączom. Estetyczne gniazdo R-TV-SAT Schneider Electric Sedna Design & Elements białe będzie także pasować do wystroju wnętrza. Jego obudowa powstała z termoplastycznego ABS, które ma dodatkową ochronę przed słońcem – dzięki temu biały kolor nie zżółknie tak szybko. Ten model możesz umieścić w wybranej ramce wielokrotnej razem z innymi typami gniazd marki Schneider Electric.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuModular TV, radio & satellite socket
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaSchneider Electric
     SeriaSedna Design&Elements
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorBiały
     Kod produktu3606481466150