Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo RTV końcowe Schneider Electric Sedna aluminium
Strzałka w prawo

Gniazdo RTV końcowe Schneider Electric Sedna aluminium

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo RTV znakomicie sprawdzi się w trakcie montażu sieci elektrycznej w Twoim domu. Z pomocą produktu zapewnisz prawidłowe działanie swojego telewizora – urządzenie podłączysz do anteny, w związku z czym będziesz mógł odbierać sygnał telewizyjny. Element ma kolor aluminium, wobec tego będzie ładnie wygląd w nowoczesnej przestrzeni.

   Cechy i zalety

    Stosując prezentowane gniazdo RTV, możesz z łatwością przeprowadzić prace wykończeniowe z zakresu elektryki w Twoim mieszkaniu. Za pomocą produktu, podłączysz do anteny swój telewizor, dzięki czemu będzie prawidłowo wyświetlał programy telewizyjne. Istotną zaletą produktu jest wykonanie z trwałego materiału ASA+PC. Dzięki temu gniazdo pozostanie w kształcie nadanym przez producenta oraz zachowa oryginalny kształt, który posłuży Ci przez wiele lat, zapewniając przy tym prawidłowe funkcjonowanie telewizora. Do produktu, z powodzeniem dobierzesz ramki w wielu różnych kolorach, które są dostępne w naszym asortymencie. Tym sposobem, idealnie wkomponujesz gniazdo w aranżację wnętrza, dzięki czemu będzie się odpowiednie prezentować.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuGniazdo antenowe RTV
     MarkaSchneider Electric
     SeriaSedna
     Kod produktu8690495055627