Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo TV końcowe Legrand Suno typ F białe

Gniazdo TV końcowe Legrand Suno typ F białe

52,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wydajne gniazdo TV końcowe Legrand Suno typ F białe zamontuj jako ostatni punkt instalacji. W ten sposób zamkniesz obwód z pojedynczym kablem antenowym. Ten model, wyprodukowany z metalu i tworzywa sztucznego, zapewnia solidną instalację gniazdka. Możesz łączyć je w zestawy za pomocą ramek, które również znajdziesz w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Jeśli w Twoim domu zastosowana została instalacja antenowa starszego typu, przyda Ci się gniazdo TV końcowe Legrand Suno typ F białe. Wykorzystasz je do przekazania sygnału antenowego wprost do telewizora. Ten model montuje się na zakończeniu obwodu – w sklepach Castorama mamy dla Ciebie także gniazda przelotowe do podobnych instalacji. Gniazdo TV końcowe Legrand Suno typ F białe wyprodukowano z wytrzymałych materiałów. Biała obudowa montowana podtynkowo trzyma się w ścianie dzięki metalowemu uchwytowi. Do tego gniazdka możesz stosować wymienne ramki. Bez problemu połączysz je także w zestawy wielokrotne. Do tego gniazda pasują kable koncentryczne używane przy telewizorach i niektórych radioodbiornikach. Odpowiednie przewody możesz znaleźć też w naszej ofercie.

    • Podłączenie do telewizji
    • Twardy i trwały metalowy uchwyt
    • Łatwy montaż w zestawy wielokrotne
    • Gniazdo tv "f"
    • Podłaczenie do telewizji

    Specyfikacja techniczna

    MarkaLegrand
    SeriaSuno
    Grupa kolorystycznaBiały
    KolorBiały
    MateriałMetal i tworzywo sztuczne
    Kod produktu3414972048668