Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo TV Ospel As typ F czarne

Gniazdo TV Ospel As typ F czarne

25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  To uniwersalne pojedyncze gniazdo podtynkowe przeznaczone jest do podpięcia kabla telewizyjnego, radiowego lub satelitarnego. Dzięki temu wykorzystać je możesz do większości instalacji w domu i w przestrzeniach użytkowych. Gniazdo ma czarny kolor, dobrze więc wyglądać będzie z czarną ramką lub dla ciekawego kontrastu – z białą. W naszym asortymencie znajdziesz wiele innych modeli gniazd podtynkowych.

   Cechy i zalety

    Jeśli kładziesz instalacje telewizyjne, satelitarne bądź radiowe w lokalach użytkowych lub domach prywatnych, prawdopodobnie docenisz wygodne rozwiązanie, jakim jest wykorzystanie jednego modelu gniazda podtynkowego do każdej z instalacji. W naszej ofercie znajdziesz gniazdo pojedyncze z serii AS, które spełnia te wymogi. Szybko i łatwo zamontujesz je w ścianie i podłączysz do niego odpowiedni kabel. Gniazdo wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, długo więc będzie spełniać swe zadanie. Element ten ma czarny kolor, do którego pasować będą takie same ramki lub dla ciekawego kontrastu – białe. Dobierając jednakowe ramki do wszystkich modułów, uzyskasz jednolity estetycznie wygląd ścian w biurach, hotelach czy domach prywatnych. Sprawdź także inne dostępne w ofercie marketów sieci Castorama gniazda pojedyncze i inne elementy instalacji elektrycznej.

    • Do wykorzystania w instalacji radiowej, telewizyjnej i satelitarnej
    • Szybki montaż
    • Pełny zakres częstotliwości

    Specyfikacja techniczna

    MarkaOspel
    Poziom ochronyIP20
    SeriaAS
    KolorCzarny
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5907577493301