Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo RTV końcowe Ospel Impresja ecru

Gniazdo RTV końcowe Ospel Impresja ecru

56,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdko RTV końcowe umożliwi Ci podłączenie Twojego telewizora do przewodu telewizji kablowej czy innych instalacji, w których wykorzystywana jest antena zbiorcza. W znajdujących się wewnątrz gniazda filtrach sygnał otrzymywany z dowolnej instalacji jest rozdzielany na wyjścia radiowe oraz telewizyjne. Staranne wykonanie gniazdka oraz wykorzystanie dobrej jakości materiałów przyczyniają się do zachowania wysokiej jakości sygnału dochodzącego do Twoich urządzeń RTV.

   Cechy i zalety

    Gniazdko końcowe RTV dzięki znajdującym się w jego wnętrzu filtrom umożliwia rozdzielenie sygnału otrzymywanego z anteny na osobne wyjścia radiowe i telewizyjne. Produkt montowany jest podtynkowo, dzięki czemu praktycznie nie odstaje od powierzchni ściany. Zewnętrza część gniazda wykonana jest z poliwęglanu, przez co jest solidna i wytrzymała. Znajdujące się w obudowie wyjścia RTV są starannie umieszczone, co ma dobry wpływ na jakość odbieranego sygnału. Staranne wykonanie produktu w przyjemnym dla oka kolorze ecru pozwala na instalowanie go także w pomieszczeniach, w których pragniesz zachować wysoki poziom estetyki wystroju wnętrza. Produkt prezentuje się najefektowniej zamontowany razem z ramką z tej samej serii artykułów osprzętu elektrycznego.

    • Seria modułowa
    • Zaciski gwintowe
    • Stopień ochrony IP20
    • Rozdziela sygnał radiowy i telewizyjny

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuModułowe gniazdo TV
    MarkaOspel
    Poziom ochronyIP20
    SeriaImpresja
    Grupa kolorystycznaKremowy
    KolorEcru
    MateriałPoliwęglan (PC)
    Kod produktu5907577438456