Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo RTV-SAT końcowe Schneider Electric Sedna białe
Strzałka w prawo

Gniazdo RTV-SAT końcowe Schneider Electric Sedna białe

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo końcowe RTV-SAT pozwoli przede wszystkim na prawidłowe odbieranie sygnału satelitarnego oraz naziemnego przez Twój telewizor. Dzięki temu będziesz miał możliwość oglądania wielu ciekawych programów telewizyjnych. Produkt ma biały kolor, zatem sprawdzi się zarówno w pomieszczeniu o klasycznym jak i nowoczesnym wyglądzie.

   Cechy i zalety

    Prezentowane gniazdo RTV-STA, znakomicie sprawdzi się podczas prac, związanych głównie z montażem sieci elektrycznej w Twoim mieszkaniu. Dzięki produktowi, Twój odbiornik telewizyjny, będzie prawidłowo odbierał sygnał satelitarnym, radiowy oraz naziemny. Do wykonania części elementu zastosowano materiał ASA/PC, który charakteryzuje się odpowiednią wytrzymałością. W związku z tym, gniazdo pozostanie w pierwotnym stanie oraz zachowa kształt nadany przez producenta. Ponadto z racji tego, że produkt ma biały kolor, doskonale wkomponuje się zarówno w otoczenie w klasycznym jak i bardziej nowoczesnym stylu. W naszym asortymencie są także dostępne inne, przydatne produkty tej samej marki, które dobierzesz według osobistych preferencji.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuModułowe gniazdo TV
     MarkaSchneider Electric
     SeriaSedna
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu8690495064872