Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo antenowe podwójne Ospel As typ F białe

Gniazdo antenowe podwójne Ospel As typ F białe

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo antenowe podwójne Ospel As typ F białe to standardowy element instalacji elektronicznej. Znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym lub biurze. Niewielki produkt zapewni przesył sygnału satelitarnego bądź radiowego. Cechuje się szybkim montażem oraz wysoką jakością wykonania. Na produkt obowiązuje aż 7 lat gwarancji.

   Cechy i zalety

    Gniazdo antenowe podwójne Ospel As typ F białe posłuży do podłączenia okablowania antenowego. Element jest częścią instalacji elektronicznej, która zapewni stały dostęp do telewizji, radia oraz satelity. Produkt został zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. Do produkcji zostało wykorzystane tworzywo sztuczne. Cała konstrukcja jest szczelna i odporna na uszkodzenia mechanicznie. Gniazdo antenowe podwójne Ospel As typ F białe jest przeznaczone do montażu podtynkowego. Wykonasz go samodzielnie w szybki i prosty sposób, zachowując podstawowe zasady ostrożności. Produkt pochodzi z modułowej serii, w której znajdziesz także inne niezbędne części systemowe. Jeżeli cenisz sobie jakość oraz funkcjonalność, prezentowane gniazdo spełni Twoje oczekiwania.

    • Seria modułowa
    • Prosty szybki montaż
    • Do przesyłu sygnału radiowego telewizyjnego lub satelitarnego

    Specyfikacja techniczna

    MarkaOspel
    Poziom ochronyIP20
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5907577455668