Produkty

Zalety szafki pod umywalką

Zalety szafki pod umywalką

Podczas urządzania łazienki stajemy przed niejednym wyborem – efekt końcowy zależy również od jej gabarytów. Coraz częściej aranżujemy ją minimalistycznie, zgodnie z najnowszymi trendami. Jednak czy na pewno w każdej łazience sprawdzi się wisząca lub wolnostojąca umywalka albo sam blat, w który zostanie ona wpuszczona?

szafka pod umywalkąProjektując łazienkę, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej funkcjonalność, określić precyzyjnie nasze wymagania i dostosować jej wyposażenie. Powinniśmy pamiętać o tym, że potrzebujemy w niej również przestrzeni do przechowywania. Jednym ze szczególnie funkcjonalnych rozwiązań do łazienki jest szafka pod umywalką. Dlaczego?

Funkcjonalność

Umywalka, która zostanie osadzona na blacie szafki, jest doskonale podparta, dlatego nie musimy martwić się jej rozmiarem i ciężarem – dzięki takiemu rozwiązaniu możemy swobodnie dobrać jej wielkość do naszych potrzeb. Następną zaletą takiego wyposażenia jest kluczowa dla naszej wygody przestrzeń do przechowywania. Szafka pod umywalką utworzy doskonały schowek na wiele akcesoriów codziennego użytku. Możemy w niej przechowywać detergenty, zapasowe kosmetyki, rozmaite przybory, a nawet kosz na śmieci. Dodatkowe półeczki przydadzą się do postawienia koszyków z drobnymi akcesoriami, a nawet ułożenia na nich ręczników do rąk. Dzięki szafce będziemy mogli zachować należyty porządek i zwiększyć wymiar estetyczny naszej łazienki – pozwoli ona również ukryć rury odpływowe.

szafka OliviaIdealne dopasowanie

Wybierając gotowy zestaw, mamy pewność, że wszystkie jego części będą do siebie pasować. Blat będzie idealnie przycięty, a umywalka szczelnie w nim osadzona. Jeśli zależy nam na szybkim montażu i bezbłędnym wykończeniu, umywalka z szafką sprawdzi się doskonale. Dodatkowo unikniemy trudnych wyborów, zyskując dopasowany do siebie stylistycznie i konstrukcyjnie zestaw. Szafka pod umywalkę może być zamontowana nawet przez nas samych, dlatego oszczędzimy również na pracy fachowców i szybko uzyskamy pożądany efekt.

Praktyczność

Tego rodzaju mebel spełnia wiele funkcji naraz – jest szafką, a zarazem umywalką i stanowi estetyczne wykończenie odpływu, co sprawia, że swoją energię i czas możemy przeznaczyć na podejmowanie innych decyzji, wiążących się z urządzaniem łazienki. Wybierając takie rozwiązanie, musimy jedynie znaleźć zestaw, który będzie odpowiadał nam wielkością i wyglądem. Umywalka z szafką to również idealny komplet do niewielkich łazienek i toalet – nie tylko do mieszkań, ale i lokali czy biur. Wybierając model, możemy postawić na taki z większym blatem, na którym swobodnie będziemy przechowywać podręczne przybory toaletowe.

Data publikacji: 31.08.2012
Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Idealne rozwiązania w tradycyjnym stylu – sprawdź meble łazienkowe Perma

Idealne rozwiązania w tradycyjnym stylu – sprawdź meble łazienkowe Perma
Meble łazienkowe powinny być funkcjonalne i dawać komfort codziennego użytkowania. Tradycyjne kształty, sprawdzone rozwiązania – klasyczne meble...
Czytaj więcej

Meble do łazienki – sprawdź kolekcję mebli GoodHome Avela

Meble do łazienki – sprawdź kolekcję mebli GoodHome Avela
Projektowanie idealnej łazienki bywa żmudnym i wymagającym procesem, gdy chcesz optymalnie wykorzystać każdy metr pomieszczenia. Warto się do niego od...
Czytaj więcej

Nowa łazienka – inspiracje Doroty Szelągowskiej

Nowa łazienka – inspiracje Doroty Szelągowskiej
Dorota Szelągowska, jako specjalistka od pomysłów na pomieszczenia „bez pomysłu”, bierze na tapetę łazienkę Agaty i Kacpra. Para ci...
Czytaj więcej

Ocena i komentarz dla:

Zalety szafki pod umywalką