Produkty

Zalety szafki pod umywalką

Zalety szafki pod umywalką

Podczas urządzania łazienki stajemy przed niejednym wyborem – efekt końcowy zależy również od jej gabarytów. Coraz częściej aranżujemy ją minimalistycznie, zgodnie z najnowszymi trendami. Jednak czy na pewno w każdej łazience sprawdzi się wisząca lub wolnostojąca umywalka albo sam blat, w który zostanie ona wpuszczona?

szafka pod umywalkąProjektując łazienkę, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej funkcjonalność, określić precyzyjnie nasze wymagania i dostosować jej wyposażenie. Powinniśmy pamiętać o tym, że potrzebujemy w niej również przestrzeni do przechowywania. Jednym ze szczególnie funkcjonalnych rozwiązań do łazienki jest szafka pod umywalką. Dlaczego?

Funkcjonalność

Umywalka, która zostanie osadzona na blacie szafki, jest doskonale podparta, dlatego nie musimy martwić się jej rozmiarem i ciężarem – dzięki takiemu rozwiązaniu możemy swobodnie dobrać jej wielkość do naszych potrzeb. Następną zaletą takiego wyposażenia jest kluczowa dla naszej wygody przestrzeń do przechowywania. Szafka pod umywalką utworzy doskonały schowek na wiele akcesoriów codziennego użytku. Możemy w niej przechowywać detergenty, zapasowe kosmetyki, rozmaite przybory, a nawet kosz na śmieci. Dodatkowe półeczki przydadzą się do postawienia koszyków z drobnymi akcesoriami, a nawet ułożenia na nich ręczników do rąk. Dzięki szafce będziemy mogli zachować należyty porządek i zwiększyć wymiar estetyczny naszej łazienki – pozwoli ona również ukryć rury odpływowe.

szafka OliviaIdealne dopasowanie

Wybierając gotowy zestaw, mamy pewność, że wszystkie jego części będą do siebie pasować. Blat będzie idealnie przycięty, a umywalka szczelnie w nim osadzona. Jeśli zależy nam na szybkim montażu i bezbłędnym wykończeniu, umywalka z szafką sprawdzi się doskonale. Dodatkowo unikniemy trudnych wyborów, zyskując dopasowany do siebie stylistycznie i konstrukcyjnie zestaw. Szafka pod umywalkę może być zamontowana nawet przez nas samych, dlatego oszczędzimy również na pracy fachowców i szybko uzyskamy pożądany efekt.

Praktyczność

Tego rodzaju mebel spełnia wiele funkcji naraz – jest szafką, a zarazem umywalką i stanowi estetyczne wykończenie odpływu, co sprawia, że swoją energię i czas możemy przeznaczyć na podejmowanie innych decyzji, wiążących się z urządzaniem łazienki. Wybierając takie rozwiązanie, musimy jedynie znaleźć zestaw, który będzie odpowiadał nam wielkością i wyglądem. Umywalka z szafką to również idealny komplet do niewielkich łazienek i toalet – nie tylko do mieszkań, ale i lokali czy biur. Wybierając model, możemy postawić na taki z większym blatem, na którym swobodnie będziemy przechowywać podręczne przybory toaletowe.

Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Jak urządzić toaletę?

Jak urządzić toaletę?
Toaleta to wyzwanie dla każdego projektanta wnętrz. To niewielkie pomieszczenie jest bardzo wrażliwe na każdą aranżacyjną pomyłkę. Możesz ich uniknąć ...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena i komentarz dla:

Zalety szafki pod umywalką