Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Aceton techniczny 5 l

Aceton techniczny 5 l

108
/ szt.
21,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Aceton idealnie nadaje się do zastosowania podczas remontu, malowania różnego rodzaju powierzchni i renowacji starych przedmiotów. Produkt rozpuści tłuste substancje i rozcieńczy produkty nitrocelulozowe, dzięki czemu stanowi niezbędny element wyposażenia każdego malarza. Aceton otrzymasz w wygodnym pojemniku. To ułatwi Ci bezpieczne przechowywanie produktu.

   Cechy i zalety

    Aceton sprawdzi się doskonale podczas różnego rodzaju prac malarskich i remontów. Preparat umożliwia odtłuszczanie powierzchni, rozcieńczenie wyrobów nitrocelulozowych, rozpuszczenie tłuszczów i wosków, dlatego znajdzie zastosowanie przed malowaniem i klejeniem różnego rodzaju powierzchni. Aceton wykorzystasz także do mycia zabrudzonych pędzli i narzędzi, dzięki czemu akcesoria posłużą Ci na dłużej i pozwolą na precyzyjne pokrycie malowanych powierzchni. Preparat został zapakowany w odporny na uszkodzenia pojemnik. Dzięki temu użytkowanie i przechowywanie produktu jest bardziej komfortowe. Rozpuszczalnik jest wydajny – z pewnością wystarczy Ci na dłuższy czas. To pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. W ofercie znajdziesz także zmywacze do drewna i rozcieńczalnik olejno-ftalowy.

    • Rozcieńcza wyroby nitrocelulozowe
    • Przeznaczony do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem i klejeniem
    • Przeznaczony do mycia zabrudzonych pędzli i narzędzi

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903649004093