Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady kominkowe

Strzałka w prawo

Wkłady kominkowe

Szeroki wybór wkładów kominkowych, w tym modele żeliwne oraz przeznaczone do zabudowy, które łączą w sobie wysoką jakość wykonania, efektywność ogrzewania oraz elegancki design. Dzięki różnorodności dostępnych rozmiarów i stylów, każdy znajdzie idealny wkład pasujący do swojego wnętrza i potrzeb. Nasze wkłady kominkowe są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności cieplnej oraz długotrwałego komfortu użytkowania.

Filtry

Wkłady kominkowe

Szeroki wybór wkładów kominkowych, w tym modele żeliwne oraz przeznaczone do zabudowy, które łączą w sobie wysoką jakość wykonania, efektywność ogrzewania oraz elegancki design. Dzięki różnorodności dostępnych rozmiarów i stylów, każdy znajdzie idealny wkład pasujący do swojego wnętrza i potrzeb. Nasze wkłady kominkowe są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności cieplnej oraz długotrwałego komfortu użytkowania.

14 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Kominki

Wyświetlanie 14 z 14 produktów

WKŁAD KOMINKOWY – FUNKCJONALNE I SOLIDNE ŹRÓDŁO CIEPŁA W TWOIM DOMU

W tej kategorii znajdziesz wkłady i piece kominkowe (stalowe, kaflowe, żeliwne) oraz nowoczesne biokominki. Wkład kominkowy składa się z korpusu wykonanego najczęściej z żeliwa lub wysokiej jakości blachy stalowej. Większość wkładów wyposażona jest w szyber, który umożliwia regulację siły ciągu oraz kontrolowanie wydajności urządzenia. Pamiętaj, że wkład to najważniejszy element kominka. Piece kominkowe to kompaktowe paleniska, które nawiązują do najnowszych trendów domów niskoenergetycznych.

Wolnostojące piece kominkowe to zamknięte paleniska z dekoracyjnym korpusem, które emitują przyjemne ciepło i są ciekawym elementem dekoracyjnym. W odróżnieniu od wkładów kominkowych, piece te nie wymagają dodatkowej obudowy. Biokominek to rodzaj kominka, w którym tradycyjne paliwo, czyli np. drewno, zastąpiono biopaliwem w postaci płynnej lub żelowej. Biokominek nie wymaga podłączenia do komina, nie emituje szkodliwych dla zdrowia substancji, nie wytwarza popiołu, można też ustawić go w dowolnym miejscu.

Jeśli zależy Ci na ogrzaniu punktowym salonu lub sypialni, nieocenionym elementem instalacji grzewczej z pewnością będą wkłady kominkowe. Ceny oferowane przez nas w sklepie Castorama są wprost proporcjonalne do oferowanej przez producentów jakości. Produkty mają uniwersalny wygląd, więc z pewnością sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i nieco bardziej klasycznych aranżacjach wnętrz.

Niezbędne cechy, którymi charakteryzują się wkłady kominkowe, wymiary oraz wszystkie niezbędne parametry znajdziesz w zakładce po kliknięciu w produkt. Szeroka oferta modeli daje wiele możliwości. Sprawia, że uzyskasz niebanalny efekt aranżacyjny w przestrzeni swojego domu. Sprawdź, które wkłady kominkowe sprawdzą się w urządzonych przez Ciebie wnętrzach.

JAKIE RODZAJE WKŁADÓW KOMINKOWYCH OFERUJEMY W OFERCIE SKLEPÓW CASTORAMA?

Wkłady kominkowe narożne są doskonałym rozwiązaniem w domach jednorodzinnych z zabudową kominkową w narożniku ścian. Dzięki nim praktycznie zagospodarujesz róg pokoju. Solidnie wykonany element jest niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go ekonomiczność i wydajność. Wykazuje wysoką odporność na działanie wysokich temperatur i skutecznie oddaje ciepło do wnętrza mieszkania. Będzie doskonałym wyborem, jeśli zależy Ci na ogrzaniu domku letniskowego. Wkład do kominka przeznaczony jest do palenia drzewem lub brykietem drzewnym.

Wkłady kominkowe żeliwne bez problemu podłączysz do pozostałych części systemu grzewczego. Dzięki temu w prosty sposób ogrzejesz swój salon lub sypialnię. Wyrób został wykonany z trwałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne żeliwa. Jest to materiał odporny na wysokie temperatury. Zachowuje swoje właściwości, funkcjonalność i świetny wygląd przez lata. Sprawdź modele wkładów kominkowych wykonanych z żeliwa, które przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepie Castorama.

Wkłady kominkowe panoramiczne są wyposażone w szybę. Dzięki niej będziesz mógł podziwiać płomienie i żarzące się drewno w środku kominka. Utrzymanie szyby w czystości jest niezwykle proste. Wystarczy, że przetrzesz ją zwilżoną ściereczką, a wszelkie zabrudzenia zostaną usunięte.

Oprócz wysokich walorów estetycznych wkłady panoramiczne zapewniają solidne źródło ciepła i są nieocenione w długie zimowe wieczory. Tworzą we wnętrzach niepowtarzalną atmosferę. Aby produkt prezentował się w jeszcze lepiej, możesz wyposażyć go w wybraną przez siebie, pasującą do wystroju wnętrza obudowę kominkową. W naszej ofercie znajdziesz obudowy wykonane z różnych materiałów. Dostępnych jest także wiele innych wkładów kominkowych. Sprawdź, który model najlepiej spełni Twoje wymagania.

CO ZYSKASZ INSTALUJĄC WKŁAD KOMINKOWY WE WNĘTRZU SWOJEGO DOMU?

Użycie wkładu kominkowego we wnętrzu domu sprawi, że bez trudu ogrzejesz każde pomieszczenie. Wkład jest elementem, który wyróżnia się spośród innych przede wszystkim niezwykłą trwałością. Produkowany jest z bardzo wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Dzięki temu nie musisz obawiać się tego, że zbyt szybko straci on swój nienaganny wygląd i wysoką funkcjonalność.

Wkład kominkowy jest dość prosty w utrzymaniu w czystości – wystarczy, że będziesz przecierać go zwilżoną ściereczką, a utrzymasz go w dobrej kondycji. Wkład możesz wedle upodobania doposażyć w pasującą obudowę kominkową. To pomoże Ci stworzyć dekoracyjny kominek, który wzbogaci charakter wnętrza.

Wkład kominkowy sprawdzi się, jeśli cenisz sobie funkcjonalne rozwiązania. W szerokiej ofercie wkładów kominkowych znajdziesz modele o różnych kształtach i w różnych wielkościach. Poszczególne wkłady mają odmienne parametry techniczne. W nasz ofercie znajdziesz produkty renomowanych producentów, jak na przykład NORDflam.

Z łatwością będziesz mógł dobrać element, który będzie najlepiej pasować do wystroju pomieszczenia, a także Twoich wymagań. Wkład kominkowy dopasuje się do klasycznej lub minimalistycznej aranżacji przestrzeni Twojego domu. Zapoznaj się z bogatym asortymentem wyposażenia instalacji kominkowych, który przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepach Castorama.