Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Zabawki dmuchane do basenu

Strzałka w prawo

Zabawki dmuchane do basenu

Zabawki do basenu to ciekawa kategoria produktów, skierowana do właścicieli basenów ogrodowych. W sklepie można znaleźć wiele propozycji, które z pewnością umilą nawet najdłuższe dni spędzone nad wodą.

Filtry

Zabawki dmuchane do basenu

Zabawki do basenu to ciekawa kategoria produktów, skierowana do właścicieli basenów ogrodowych. W sklepie można znaleźć wiele propozycji, które z pewnością umilą nawet najdłuższe dni spędzone nad wodą.

11 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Baseny i akcesoria

Wyświetlanie 11 z 11 produktów

Praktyczne akcesoria basenowe

Zbiornik wodny przed domem lub na terenie ogródka działkowego zapewnia sporo atrakcji i ochłodę w czasie wakacyjnych upałów. Samo ochłodzenie się i ucieczka przed wysokimi temperaturami to już wystarczające argumenty, abyś pomyślał o przydomowym basenie.

Akcesoria basenowe jest to bardzo szeroka grupa produktów. Obejmuje wszelkiego rodzaju elementy, które zapewnią Ci czystą wodę w basenie, a także zadbają o rozrywkę podczas kąpieli. Z tego powodu spośród akcesoriów możesz wybierać wszelkiego rodzaju siatki do czyszczenia basenu, maty chroniące przed zabrudzeniami, a także maty do podłożenia pod dno basenu.

Akcesoria te obejmują również filtry i pompy do wody, w tym roboty czyszczące dno. Przydatne mogą się także okazać przyrządy do podnoszenia temperatury wody np. maty solarne i podgrzewacze do wody.

Oprócz praktycznych akcesoriów kategoria obejmuje także przedmioty służące rozrywce. Stojaki do napojów, kolorowe koła w kształcie zwierząt i wielobarwne materace wodne przypadną do gustu młodszym i starszym wielbicielom wodnych zabaw.

W tej kategorii znajdziesz przedmioty, które pomogą Ci postawić basen i zadbać o niego. Natkniesz się na wszystko, co będzie Ci potrzebne, aby letnie kąpiele stały się jeszcze większą atrakcją. Sięgnij po najciekawsze produkty oferowane przez Bestway. Akcesoria basenowe zapewnią Ci wygodę i bezpieczeństwo.

Jeszcze większa radość z kąpieli

Basen w ogrodzie stanowi źródło wspaniałej rozrywki dla Ciebie i Twojej rodziny podczas upalnych, letnich dni. Taki zbiornik z wodą, nawet niewielki, urozmaici aktywność Twoich dzieci na świeżym powietrzu i zachęci je do zażywania zdrowego ruchu oraz zabawy. Jeśli postawisz go u siebie, będziesz mógł uniknąć wszystkich wad, które niosą ze sobą wielkomiejskie kąpieliska i naturalne zalewy.

Swój basen wyposażysz w najlepszy dla siebie sposób. Tyczy się to zarówno pompek, które napełnią basen rozporowy oraz akcesoriów dekoracyjnych. Samodzielnie zadbasz też o wyjątkową jakość wody, aby Twoi bliscy mogli bezpiecznie i komfortowo zażywać relaksacyjnych kąpieli. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się właśnie tutaj. Wybierz akcesoria basenowe dostosowane do własnego kąpieliska.

Akcesoria basenowe – funkcjonalność i rozrywka

Akcesoria basenowe można podzielić na dwie główne grupy: produkty służące czystości basenu, a także akcesoria do zabawy i szeroko rozumianej rozrywki. Dzięki tym pierwszym zapewnisz sobie czysty basen. Ma to szczególnie znaczenie w przypadku basenów, które stoją przed domem przez cały sezon letni. Większe zabrudzenia w postaci owadów lub liści usuniesz siatkami. O czystość wody zadbają także pompy z filtrami. Czysta woda zapewnia nie tylko większy komfort podczas korzystania z basenu, ale także dużo większe bezpieczeństwo dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich. Porządnie wyczyszczony po sezonie basen jest łatwiejszy do przechowywania. Masz pewność, że nie uszkodzi się w czasie zimy, dlatego tak ważna jest regularna filtracja basenu.

Akcesoria basenowe stanowią również dużą grupę produktów służących rozrywce. Mowa szczególnie o gumowych kołach. Z tych chętnie korzystają dzieci. Koła są nie tylko wymarzoną zabawką do wody, ale też zapewniają większe bezpieczeństwo młodszym użytkownikom basenu. Z kolei materace wodne docenią dorośli. Relaks na wodzie na leniwie unoszącym się materacu pozwoli Ci odpocząć po nawet najcięższym dniu.

Akcesoria do ogrzewania wody natomiast zapewnią Ci wyższą temperaturę cieczy. Nagrzanie wody w dużym basenie nie jest łatwym zadaniem. Maty solarne i nagrzewające rozwiążą problem zbyt zimnej wody. Pozwolą Ci też dużo szybciej korzystać z basenu w dni, w które słońce słabiej grzeje. Dzięki temu wykorzystasz każdy dzień na odpoczynek w basenie. Na pewno też docenią to najmłodsi.

Użycie takich sprzętów sprawia, że rozrywka i zabawa w basenie będzie bezpieczna dla Ciebie i wszystkich innych korzystających z niego osób. Dzięki ofercie sklepów Castorama będziesz mógł zaopatrzyć się w basen i wszelkie potrzebne do niego akcesoria, co pozwoli Ci wyposażyć posesję w iście wakacyjny obiekt.

Jakie akcesoria przydadzą się do przydomowego basenu?

Zgromadzone w tej kategorii produkty są tak zróżnicowane, że na początku może Ci być trudno zorientować się w asortymencie. Dlatego dobrze jest zastanowić się i określić, jakie akcesoria do basenu będą potrzebne. Czego innego będziesz potrzebował, aby zadbać o czystość wody. Inne przedmioty służą do dekoracji basenu.

Do większych basenów przyda Ci się system filtracyjny, który zapewnia czystość wody na długi czas. Nie będziesz musiał tak często jej zmieniać, co zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Sieć hipermarketów budowlanych Castorama ma w swojej ofercie wszelkie akcesoria niezbędne do wodnej formy relaksu w Twoim ogrodzie czy na działce. Na naszych półkach możesz znaleźć pompy basenowe, a także wymienne wkłady do filtracji, które zapewnią Ci właściwe działanie oczyszczania wody w Twoim zbiorniku.

Spora część asortymentu zgromadzonego w tej kategorii przyda Ci się do zachowania odpowiedniej czystości kąpieliska. Możesz wybierać spośród różnych rodzajów elementów czyszczących, za pomocą których usuniesz osad i nieczystości z dna basenu. Najlepiej sprawdzi się w tym celu szczotka do basenu, którą możesz znaleźć w kilku kształtach do wyboru.

W czasie użytkowania na pewno przyda Ci się siatka, którą zbierzesz liście czy trawę pływającą po powierzchni wody. Do basenów o większej średnicy możesz dokupić specjalny wysięgnik aluminiowy. Ma teleskopową konstrukcję, dlatego z łatwością uzyskasz taką długość, jaka będzie Ci potrzebna. Bez problemu możesz go także schować poza sezonem, ponieważ nie zajmie wiele miejsca.

Czyszczenie basenu z liści pływających po powierzchni nie jest trudne. Większym problemem jest to, co osadza się na dnie (zwłaszcza większych zbiorników). Aby zapobiec wpadaniu do wnętrza basenu niechcianych przedmiotów, zastosuj przykrycie do basenu. Pozwoli ochronić wodę w czasie, kiedy nie korzystasz ze zbiornika. Taka plandeka wykonana jest z materiału, który nie przepuszcza zabrudzeń. Po zakończeniu sezonu możesz ją złożyć i przechowywać w dowolnym miejscu, ponieważ zajmuje bardzo małą powierzchnię.

Nie wszystkim zabrudzeniom da się zapobiec. Wymiana wody za każdym razem może być uciążliwa i znacząco wpłynąć na Twoje rachunki. Dlatego, zwłaszcza w większych zbiornikach, przydatna będzie filtracja do basenu. Przygotowaliśmy dla Ciebie wszystko, co może Ci się przydać. Są tutaj gotowe urządzenia filtrujące, wymienne filtry, węże pływające, a nawet dozownik chemii do basenu.

Jeśli Twój basen jest już odpowiednio wyczyszczony, sprawdź także pozostałe akcesoria do basenu. Wśród nich odszukasz takie, które upiększą go i sprawią, że będzie funkcjonalniejszy. Do basenów rozporowych przyda Ci się wydajna pompka. Części do stelaża basenu sprawdzą się w przypadku uszkodzenia konstrukcji zbiorników stelażowych. Przygotowując kąpielisko dla dzieci, na pewno zwrócisz uwagę na termometry. Mają różne kształty, dlatego sprawdzą się nawet w zbiornikach dla dorosłych.

Chciałbyś, aby Twój basen stał się częścią ciekawej kompozycji wypoczynkowej? Użyj do tego innych akcesoriów. Specjalny piasek pomoże Ci stworzyć plażę w ogrodzie. Jego drobne ziarenka nie zmętnią wody i osiądą na dnie basenu lub zostaną wchłonięte przez zestaw filtrujący. Dla uzyskania niesamowitego efektu po zmroku możesz użyć oświetlenia LED. Woda w basenie będzie się mieniła różnymi barwami, co poprawi Ci samopoczucie.