Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

AGD do łazienki

Strzałka w prawo

Suszarki

Strzałka w prawo

Suszarki

Suszarki na pranie są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego domu. Zapewniają one wygodne i szybkie suszenie prania bez potrzeby wieszania go na suszarce lub rozkładania na płasko. W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele suszarek na pranie.

Filtry

Suszarki

Suszarki na pranie są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego domu. Zapewniają one wygodne i szybkie suszenie prania bez potrzeby wieszania go na suszarce lub rozkładania na płasko. W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele suszarek na pranie.

2 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej AGD do łazienki

Wyświetlanie 2 z 2 produktów

Suszarki elektryczne – zapomnisz o bieliźnie wiszącej na suszarkach

Wypranie w pralce brudnych ubrań to tylko pierwszy z etapów, jakie należy wykonać. Mokre tkaniny wymagają umiejętnego wysuszenia, Aby nie nabyły nieprzyjemnego zapachu i nie uszkodziły się w wyniku działania wilgoci. Klasyczne metody przewidują korzystanie z suszarek metalowych, które stawia się w domu, na balkonie lub na zewnątrz. Takie suszenie wymaga jednak czasu i odpowiedniej przestrzeni. Nie jest także specjalnie mile widziane, gdy odwiedzą Cię goście.

Ubrania możesz wysuszyć znacznie szybciej i bez najmniejszych problemów. Pomogą Ci w tym suszarki elektryczne. To urządzenia, które wyglądem przypominają pralki. Ich budowa również obejmuje bęben, do którego wrzucasz ubrania. W tym przypadku będą one jednak mokre. Suszarka najpierw odwirowywuje ciecz z tkanin, a następnie suszy je w wysokiej temperaturze.

Połączenie tych dwóch procesów sprawia, że cała partia prania w przeciągu nieco ponad godziny jest kompletnie sucha. Wystarczy ją później złożyć i schować do szafy. Unikasz tym samym pracy podczas wieszania prania. Nie musisz też przeznaczać na suszarki specjalnego miejsca w swoim domu.

Chociaż elektryczne suszarki wymagają odpowiedniej przestrzeni, to wciąż pozostają bardziej komfortowym rozwiązaniem niż tradycyjne metalowe suszarki do ubrań. Przede wszystkim nie powodują podwyższenia poziomu wilgotności w domu. Po drugie suszenie z nimi zajmuje niewiele czasu. Po trzecie n takie suszarki pozwalają Ci bardzo szybko uporać się z nawet dużą ilością prania.

Automatycznie suszarki do prania są wyposażone w programy dedykowane do określonych rodzajów tkanin. Wełna czy syntetyki, bawełna lub len – każdy z tych materiałów wymaga nieco innej metody suszenia. Dobra suszarka poradzi sobie jednak z każdym wyzwaniem.

Suszarki mogą być wykorzystane również w mniejszych mieszkaniach. Wystarczy, że zdecydujesz się na model montowany tuż nad pralką. Dzięki temu zyskasz więcej miejsca w domu i zapomnisz o rozłożonych metalowych suszarkach, które zajmują cenną przestrzeń na niewielkim metrażu.

Suszarki odpowiednie do każdego domu

Suszarki do ubrań nie są urządzeniami, które można stosować tylko w dużych domach i dedykowanych pralniach. Obecnie znajdziesz duży wybór produktów odpowiednich do niewielkich i dużych wnętrz. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na to szybkie rozwiązanie kwestii mokrego prania.

Dostępne w tej kategorii suszarki do prania mają różną pojemność. To parametr wskazujący na maksymalną dopuszczalną wagę mokrego prania. Urządzenia te działają również na podstawie nieco innych programów.

W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać suszarki wolnostojące na pranie lub do zabudowy. Zasada ich działania wygląda tak samo. Tym, co je różni, jest sposób montażu, a także możliwość ukrycia urządzenia w zabudowie meblowej.

Duży wybór suszarek w ramach tej kategorii pozwoli Ci na sprawne uporanie się z problemem mokrego prania, którego suszenie zajmowało Ci do tej pory zbyt wiele czasu i miejsca.

Suszarki do zabudowy

Cenisz sobie porządek i jednolitą zabudowę? Jeśli szukasz podobnego rozwiązania również w łazience, suszarki do prania do zabudowy są dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Ich konstrukcja pozwala na umieszczenie urządzeń w korpusie meblowym. Całość wystarczy zamknąć frontem, aby łazienka prezentowała się bardzo estetycznie.

Suszarki do ubrań do zabudowy są skonstruowane w taki sposób, aby ograniczać ilość wibracji podczas pracy bębna. Dzięki temu korpus metalowy nie ulegnie uszkodzeniu w wyniku działania suszarki. Co więcej, nie generują one tak dużo hałasu, jeśli tylko zostały zamontowane w odpowiedni sposób.

Suszarki wolnostojące

Aranżacja łazienki może się zmieniać, a tym samym rodzić potrzebę zmiany lokalizacji suszarki. Jeśli cenisz sobie możliwość szybkich modyfikacji w tym względzie, wybierz model wolnostojący.

Suszarki wolnostojące na pranie gabarytami przypominają pralki. Wizualnie także nie różnią się od nich w znaczący sposób. Dzięki temu suszarki postawione obok pralek tworzą bardzo ciekawe i spójne zestawienie. Pod wolnostojącą suszarkę możesz położyć matę antywibracyjną. Absorbuje ona drgania i ogranicza hałas, gdu urządzenie pracuje.

Suszarki na pranie wolnostojące możesz przestawiać w dowolne miejsca. Korzystanie z nich jest bardzo wygodne. Co więcej, taki sprzęt nadaje się od razu do użytku bez konieczności obudowania go wcześniej zabudową meblową.

Suszarki ustawiane na pralki

Szukasz modelu, który sprawdzi się w małej łazience? W takim razie postaw na dobre suszarki na pranie, które można stawiać bezpośrednio na pralce. Takie modele szczególnie nadają się do mieszkań o niewielkiej powierzchni.

Od klasycznych suszarek różni je sposób działania. Mniejszy poziom wibracji, a także nierzadko specjalna konstrukcja obudowy umożliwiają montaż bezpośrednio na pralce. Taki zestaw możesz następnie obudować lub pozostawić w wariancie wolnostojącym.

Samo działanie tych suszarek nie różni się od innych modeli. Do dyspozycji masz kilka różnych programów, które pozwolą Ci szybko cieszyć się suchymi ubraniami.