Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Podkłady i grunty

Strzałka w prawo

Preparaty do ścian

Strzałka w prawo

Preparaty do ścian

Czyste i gładkie ściany świadczą o właścicielu i zapraszają do odwiedzenia wnętrza. Niestety, zwłaszcza w pomieszczeniach narażonych na wilgoć i działanie wysokiej temperatury, na ścianach mogą rozwijać się drobnoustroje. Podczas remontu i odnawiania wnętrza mieszkania zastosuj preparaty do ścian.

Filtry

Preparaty do ścian

Czyste i gładkie ściany świadczą o właścicielu i zapraszają do odwiedzenia wnętrza. Niestety, zwłaszcza w pomieszczeniach narażonych na wilgoć i działanie wysokiej temperatury, na ścianach mogą rozwijać się drobnoustroje. Podczas remontu i odnawiania wnętrza mieszkania zastosuj preparaty do ścian.

3 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Podkłady i grunty

Wyświetlanie 3 z 3 produktów

CZYSTE ŚCIANY W TWOIM WNĘTRZU

Czyste i gładkie ściany świadczą o właścicielu i zapraszają do odwiedzenia wnętrza. Niestety, zwłaszcza w pomieszczeniach narażonych na wilgoć i działanie wysokiej temperatury, na ścianach mogą rozwijać się drobnoustroje. Podczas remontu i odnawiania wnętrza mieszkania zastosuj preparaty do ścian. Ta kategoria obejmuje środki chemiczne, które odpowiadają za stan ścian w Twoim domu. Specjalne mieszanki pozwolą Ci na różnorodne zastosowanie ich w obrębie ścian mieszkania. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt pasujący właśnie do Twoich potrzeb.

ZASTOSOWANIE PREPARATÓW DO ŚCIAN

Doskonałe przygotowanie ściany do dalszego wykańczania to jeden z bardzo ważnych etapów podczas każdego remontu. Nie możesz go pomijać ani traktować mało poważnie, ponieważ może to mieć wpływ na późniejszy wygląd Twojego mieszkania. Niezależnie od tego, czy ściany zamierzasz pomalować, położyć na nich płytki czy zakleić tapetą, powierzchnia musi być doskonale przygotowana.

Dostępne produkty pozwolą Ci pozbyć się wszystkiego, co mogłoby mieć negatywny wpływ na wygląd ściany. Preparaty z naszej oferty usuną tłuste zabrudzenia, a także plamy z farby, które powstały na późniejszym etapie remontu. Środki grzybobójcze do ścian pomogą Ci w skutecznej walce z tymi drobnoustrojami. Możesz także pokonać pleśń czy pozostałości po starej tapecie. Dzięki temu faktura Twojej ściany będzie gładka i nie będziesz się obawiał, że przez nową farbę przebiją się niechciane elementy.

RÓŻNORODNOŚĆ ZASTOSOWANIA PREPARATÓW DO ŚCIAN

Ze względu na to, że problem naszych ścian może mieć różne pochodzenie, dostępne preparaty mają szerokie zastosowanie. Pamiętaj, żeby dokładnie określić, czego potrzebujesz, ponieważ niektóre ze środków mają bardzo silne działanie. Przykładowo, preparat na pleśń nie sprawdzi się do ściągania starych tapet. Na dodatek pomyłka może wywołać więcej szkód niż pożytku.

Najpopularniejszym preparatem w naszej ofercie jest środek na pleśń i grzyby. Występuje w różnych opakowaniach dostępnych w kilku wielkościach, dlatego bez trudu znajdziesz wariant potrzebny do swojego mieszkania. Najczęściej spotkasz go w formie sprayu, który ułatwia aplikację środka dokładnie na wybrane miejsce. Może pojawić się także w formie dodatku do farby albo, dla specjalnych przypadków, w dużych kanistrach.

Musisz pamiętać, że pokrycie pleśni czy grzyba nową farbą wcale nie rozwiązuje problemu. Zamalowane drobnoustroje lubią po jakimś czasie ponownie pojawiać się w tych samych miejscach. Zwłaszcza w pomieszczeniach, które zapewniają im doskonałe warunki rozwoju. Chodzi przede wszystkim o zawilgocone i nieogrzewane stare budynki albo małe kuchnie i łazienki, gdzie jest słaba wentylacja.

Środek grzybobójczy do ścian nie tylko skutecznie pokonuje wroga, ale także zapewnia spokój w przyszłości. Jeśli zaaplikujesz go zgodnie z zaleceniami na ulotce, nie będziesz musiał więcej przejmować się nieprzyjemnymi plamami na ścianie.

Grzyby i pleśń to nie jedyne problemy, które staną na Twojej drodze do pięknych ścian. Innym problemem będą resztki starych tapet, które nie chcą same odejść ze ściany. Tutaj z pomocą przyjdzie Ci płyn do usuwania tapet oferowany w różnych wariantach. Usunie zarówno papierowe tapety, jak i te mocniejsze, winylowe. Preparat jest niezwykle skuteczny, a na dodatek nie uszkadza struktury ściany.

Za zabezpieczenie ścian przed wilgocią odpowiedzialny jest impregnat do ścian. Nawet jeśli pokryjesz nim całą powierzchnię ściany, możesz w czasie użytkowania spokojnie myć ją wodą z płynem. Preparat zabezpiecza strukturę farby i działanie wody nie powoduje jej uszkodzenia. Podobną funkcję spełnia impregnat do tapet, z tym że stosuje się go na przyklejonych do ściany tapetach papierowych i winylowych.

Ważne miejsce w naszej ofercie zarezerwowane jest dla preparatu pozwalającego usunąć zabrudzenia z farby. Stosuje się go na gotowej elewacji zewnętrznej domu. Środek tworzy niewidoczną powłokę, która zapobiega przyleganiu farby. Dzięki temu wszelkie palmy po malowaniu czy uciążliwe graffiti możesz z łatwością usunąć ciepłą wodą. Innym produktem, dzięki któremu powierzchnia Twoich ścian będzie nieskazitelna, jest środek odtłuszczający. Stosuje się go na powierzchnię przeznaczoną do malowania, w ten sposób przygotowując ją na nałożenie farby.