Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Dzwonki i domofony

Strzałka w prawo

Wideodomofony

Strzałka w prawo

Wideodomofony

Wideodomofony to urządzenia, które pozwolą Ci sprawdzić, kto stoi u bramy posesji, bez konieczności wychodzenia z domu. W naszej ofercie znajdziesz niejeden wideodomofon.

Filtry

Wideodomofony

Wideodomofony to urządzenia, które pozwolą Ci sprawdzić, kto stoi u bramy posesji, bez konieczności wychodzenia z domu. W naszej ofercie znajdziesz niejeden wideodomofon.

13 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Dzwonki i domofony

Wyświetlanie 13 z 13 produktów

WIDEODOMOFON DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

Wideodomofony to urządzenia, które pozwolą Ci sprawdzić, kto stoi u bramy posesji, bez konieczności wychodzenia z domu. W naszej ofercie znajdziesz niejeden wideodomofon. Poszczególne modele różnią się funkcjami. Wybierz taki, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. W dziale wideodomofony znajdziesz komplety urządzeń: kamerę oraz monitor z niezbędnymi elementami montażowymi, a także samodzielne kamery, które pozwolą Ci rozbudować Twój system wideomonitoringu. Znajdziesz u nas także nowoczesne wideowizjery do drzwi.

PODSTAWOWE ZASADY DZIAŁANIA WIDEODOMOFONU

Wideodomofony są wyposażone w moduł pozwalający na upewnienie się, kto stoi za Twoimi drzwiami. Zewnętrzna kamera przesyła obraz do wnętrza Twojego mieszkania, co zdecydowanie podnosi komfort i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Dzięki temu rozwiązaniu nigdy już nie będziesz zaskoczony, widząc nadchodzących gości.

WIDEODOMOFON NIE TYLKO DLA BEZPIECZEŃSTWA

Wideodomofon to urządzenie, które bez wychodzenia z domu pozwoli Ci sprawdzić, kto znajduje się za bramą. Niektóre modele tych produktów wyposażone są w możliwość sterowania za ich pomocą innymi urządzeniami elektronicznymi. Nie będziesz musiał wychodzić na deszcz czy mróz, aby otworzyć gościom furtkę czy bramę wjazdową. W naszej ofercie znajdziesz też wideodomofon dwurodzinny, który pozwala na łączenie się z domofonem większej liczby abonentów.

WYTRZYMAŁE I FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIE, KTÓRE ZAPEWNI CI BEZPIECZEŃSTWO

Wideodomofon montowany przy wejściu do budynku lub na bramie wjazdowej posesji narażony jest na deszcz, wiatr oraz działanie promieniowania ultrafioletowego. Z tego względu producenci dbają, aby ich urządzenia były odporne na czynniki atmosferyczne. Są to produkty trwałe, które posłużą Ci latami, zapewniając bezpieczeństwo firmie czy domownikom.

WIDEODOMOFON PRZEWODOWY

Wideodomofon przewodowy to, jak sama nazwa wskazuje, urządzenie, które do prawidłowego działania wymaga podłączenia do sieci elektrycznej w postaci kabla. W tym przypadku konieczne będzie umieszczenie przewodu w gruncie. Aby nie rozkopywać ogródka podczas montażu, najlepiej decyzję o jego zakupie podjąć już na etapie budowy domu czy planowania zieleni w obejściu.

Tego typu wideodomofon daje Ci pewność sprawnego funkcjonowania niezależnie od warunków pogodowych czy zakłóceń fal radiowych. Będzie działał bez zarzutu nawet w przypadku znacznej odległości dzielącej monitor od bramofonu. Jest to także bezpieczne rozwiązanie, które nie pozwala na przechwycenie sygnału przez osoby niepowołane.

WIDEODOMOFON BEZPRZEWODOWY

Wideodomofon bezprzewodowy to urządzenie, które pozwoli Ci zainstalować domofon bez konieczności przekopywania ogródka. W takim urządzeniu kaseta rozmowna będzie pracowała na bateriach, natomiast jednostkę wewnętrzną podłączysz do sieci elektrycznej. Jeśli jednocześnie chcesz podłączyć elektrozamek, będzie on wymagał dodatkowego zasilania.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia zdolne wykonać i zapisać w pamięci zdjęcie każdej osoby, która naciśnie przycisk wywoływania. Dzięki temu nawet jeśli nie będzie Cię w domu, łatwo sprawdzisz, kto i kiedy Cię odwiedził. Decydując się na wideodomofon bezprzewodowy, możesz wybrać model umożliwiający podłączenie większej liczby kamer. Stworzenie szerszej instalacji monitoringu nie będzie wymagało od Ciebie montażu dodatkowych kabli na zewnątrz czy wewnątrz budynku.

Na rynku dostępne są także wideodomofony, które dzięki sieci WIFI umożliwią Ci połączenie się z kamerami za pośrednictwem smartfona czy tabletu. Nie musisz podchodzić do monitora, aby sprawdzić, kto znajduje się za bramą. Możliwość połączenia wideodomofonu za pośrednictwem Internetu z urządzeniami mobilnymi przyda się w sytuacji, gdy będziesz poza domem. Jeśli niespodziewanie włączy się alarm w budynku, możesz podejrzeć za pośrednictwem kamer, czy rzeczywiście w domu pojawili się intruzi, i odpowiednio zareagować.

WIDEODOMOFON DLA FIRM

Wideodomofony mają funkcje, które przydają się w użytku komercyjnym. Mogą być one wyposażone w czytnik kart lub panele umożliwiające wprowadzenie kodu, dzięki temu wejść do budynku będą mogły osoby posiadające odpowiednie klucze dostępu. W nowoczesnych urządzeniach znajdziesz także czytniki linii papilarnych. Funkcją wideodomofonu, która znajduje zastosowanie w firmach, jest możliwość połączenia kilku urządzeń znajdujących się w tej samej lokalizacji w wewnętrzną sieć. Wówczas wideodomofon odgrywa rolę interkomu.

WIDEO WIZJER DO DRZWI

Wideo wizjer do drzwi składa się z monitora, kamery oraz tulei montażowej. Taki wizjer pozwoli Ci sprawdzić, kto znajduje się za drzwiami Twojego mieszkania. Dzięki niemu zyskasz szersze pole widzenia niż w przypadku tradycyjnych „judaszy”. Jest to także doskonałe rozwiązanie, jeśli masz kłopoty ze wzrokiem. Twarz wyświetlona na monitorze będzie o wiele wyraźniejsza niż widziana przez otwór w drzwiach.

BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO DOMU I FIRMY

W tym dziale proponujemy Ci wideodomofony przewodowe i bezprzewodowe, kamery CCTV oraz elektroniczne wizjery do drzwi. W naszym asortymencie znajdziesz też narzędzia niezbędne do montażu wideodomofonu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Castorama.