Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Przedłużacze bębnowe

Strzałka w prawo

Przedłużacze bębnowe

Przedłużacze bębnowe to podstawowy element w każdym zestawie narzędziowym z zakresu elektryki. To urządzenia, które pozwalają na uzyskanie dodatkowej długości kabla w dowolnym miejscu, bez potrzeby przesiadki do innej gniazdka. Przedłużacze bębnowe dostępne w sklepie Castorama to produkty wykonane z solidnych materiałów, gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę użytkowania.

Filtry

Przedłużacze bębnowe

Przedłużacze bębnowe to podstawowy element w każdym zestawie narzędziowym z zakresu elektryki. To urządzenia, które pozwalają na uzyskanie dodatkowej długości kabla w dowolnym miejscu, bez potrzeby przesiadki do innej gniazdka. Przedłużacze bębnowe dostępne w sklepie Castorama to produkty wykonane z solidnych materiałów, gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę użytkowania.

14 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Przedłużacze i rozgałęziacze

Wyświetlanie 14 z 14 produktów

PRZEDŁUŻACZE BĘBNOWE- URZĄDZENIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Planowanie rozkładu gniazdek w pomieszczeniu ma swoje konsekwencje w przyszłości, gdy w grę wchodzi podłączanie do sieci rozmaitych urządzeń. Problem z dostępem do zasilania jest częsty, ale jest na to prosty i niezawodny sposób. Przedłużacze bębnowe są doskonałą alternatywą podczas remontu, prac ogrodowych lub na budowie. Mobilne gniazda rozwiążą każdy problem z podłączeniem urządzenia do sieci.

Przedłużacze, które znajdziesz w tej kategorii, zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby korzystanie z nich było wysoce wygodne i bezpieczne. Gniazda zasilające umieszczone są na bocznej tarczy. W taki sposób dostęp do nich jest ułatwiony. W zależności od modelu znajdziesz takie, które umożliwią Ci podpięcie nawet czterech urządzeń na raz. Przewód z kolei owinięty jest wokół bębna, co znacznie usprawnia rozwijanie. Po skończonej pracy wystarczy przy pomocy rączki zwinąć kabel. Całość trzyma się na solidnym i stabilnym stelażu.

Przedłużacz bębnowy to także sposób na wiecznie splątane przewody, które swoje miejsce mają w przydomowym garażu lub schowku. Zapewne niejednokrotnie Twoim problemem było czasochłonne doprowadzanie zwykłego przewodu do stanu użyteczności. W tym przypadku wystarczy, że wyjmiesz urządzenie i ustawisz w wybranym miejscu i rozwiniesz na żądaną długość. W ten sposób rozwiążesz problem kłębiących się pod nogami i splątanych kabli.

Ze względu na przeznaczenie mobilne gniazda zasilające są szczelne i odporne na czynniki zewnętrzne. Zarówno warunki pogodowe, jak i domowe nie będą miały wpływu na działanie urządzenia. Solidna obudowa chroni elektryczne podzespoły przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Tworzywo sztuczne, z którego najczęściej wykonana jest obudowa jest odporne na korozję oraz odkształcenia.

PRZEDŁUŻACZ NA BĘBNIE O SZEROKIM ZASTOSOWANIU

W tej kategorii znajdziesz nowoczesne i funkcjonalne przedłużacze bębnowe. Stanowią one pomoc przy użytkowaniu wszelkiego typu elektronarzędzi na wolnym powietrzu. Znajdą swoje zastosowanie zarówno w ogrodzie, jak i podczas prac remontowych i budowlanych. Wykorzystasz je podczas porządków na działce i korzystania na przykład z kosiarki, która będzie musiała pokonać duży metraż.

Ponadto okaże się pomocna, gdy konieczne będzie użycie narzędzia na placu budowy, ale najbliższe gniazdo będzie znajdowała się w zupełnie innym pomieszczeniu. Atutem jest także pełna mobilność i łatwy transport. Przedłużacz na bębnie możesz zabrać ze sobą wszędzie. Będzie także doskonałym rozwiązaniem pod namiotem czy na kempingu w celu doprowadzenia prądu do swojego tymczasowego miejsca relaksu.

Jeśli planujesz wykonywanie zadań, które wymagają doprowadzenia zasilania do oddalonych punktów, to jest to idealna propozycja dla Ciebie – prezentowane modele posiadają bowiem bardzo długie węże, które zapewnią Ci tę możliwość W zależności od wykonywanych prac dobierz przedłużacz bębnowy 20m lub jeszcze dłuższy.Są one również wyposażone w kilka gniazd, dzięki czemu możesz podłączyć do nich różne urządzenia jednocześnie. To rozwiązanie przyda się podczas naprawy elementów architektury ogrodowej, takich jak tarasy, meble ogrodowe czy altanki.

Innego rodzaju produktem zawartym w zestawieniu jest osłonka na wtyczki i gniazda, która przeznaczona jest do ochrony przedłużaczy ogrodowych. Pozwala w prosty sposób zabezpieczyć miejsce stykania się dwóch przewodów. Jest to także forma ochrony przed ewentualnym dotykiem oraz przedostawaniem się zanieczyszczeń. Produkty są także wyposażone w bezpieczniki przepięciowe, co sprawia, że są one bezpieczne w użytkowaniu. Zadbaj o komfort podczas korzystania z elektryczności na terenie Twojej posesji – w asortymencie znajdziesz wiele funkcjonalnych produktów od zaufanych marek, na przykład Elgotech.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI PRZEDŁUŻACZ BĘBNOWY?

W naszej ofercie znajdziesz szereg różnorodnych modeli przedłużaczy bębnowych. W jaki sposób wybrać odpowiedni i na co zwrócić uwagę? Z pewnością warto wiedzieć, że przedłużacz bębnowy 10m lub o innej długości to urządzenie, które idealnie sprawdzi się w warunkach budowlanych. Jego struktura oraz sposób korzystania nie bez powodu określane są jako najbezpieczniejsze z dostępnych propozycji. Zanim dokonasz wyboru, zwróć uwagę na długość przewodu. Kategoria przepełniona jest różnymi modelami, wśród których znajdziesz między innymi przedłużacz bębnowy 40m. Im dłuższy jest przewód, tym większe jest pole działania, zwłaszcza gdy w otoczeniu dostęp do zasilania jest bardzo ograniczony. Odpowiednia długość znacznie ułatwi Ci także wszelkiego rodzaju prace. Wpływ na wybór powinna mieć również ilość gniazd. Niektóre przedłużacze bębnowe mają aż cztery miejsca, do których podłączysz potrzebne urządzenia.

Istotna jest także izolacja przewodu. Przy nieco bardziej wymagających pracach sprawdzi się pokrycie poszczególnych przewodów odpowiednim materiałem. Informację o takim zabezpieczeniu znajdziesz pod oznaczeniem RN. Na jakość pracy i obciążenie ma także wpływ ilość żył. Prawidłowo podłączone urządzenia nie spowodują przegrzania i przesilenia listwy.