Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Żarówki i świetlówki

Strzałka w prawo

Żarówki halogenowe

Strzałka w prawo

Żarówki halogenowe

Żarówki halogenowe to bardzo popularne i powszechnie stosowane źródła światła, które charakteryzują się bardzo dobrym kolorytem oraz wysokim współczynnikiem oddawania barw. Castorama to sklep z artykułami do domu, w którego ofercie znajdują się różnego rodzaju żarówki halogenowe, w tym również reflektorowe.

Filtry

Żarówki halogenowe

Żarówki halogenowe to bardzo popularne i powszechnie stosowane źródła światła, które charakteryzują się bardzo dobrym kolorytem oraz wysokim współczynnikiem oddawania barw. Castorama to sklep z artykułami do domu, w którego ofercie znajdują się różnego rodzaju żarówki halogenowe, w tym również reflektorowe.

8 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Żarówki i świetlówki

Wyświetlanie 8 z 8 produktów

Żarówki halogenowe w Twoim domu

Oświetlenie punktowe jest jednocześnie funkcjonalne i dyskretne. Żarówki halogenowe staną się obowiązkowym elementem wykończenia Twojego mieszkania, jeżeli posiadasz zabudowę rigipsową lub gotowe zestawy kuchenne i łazienkowe. Żarówka halogenowa doskonale oświetli i wyeksponuje dekoracyjne detale Twoich mebli oraz najlepiej sprawdzi się w suchej zabudowie.

Żarówki halogenowe są jednym z najpopularniejszych sposobów na oświetlenie mieszkania z sufitem podwieszanym. Oświetlenie halogenowe jest nie tylko funkcjonalne i efektowne, ale pozwala również z powodzeniem eksponować wybrane elementy wnętrza, tworzyć pożądany nastrój w mieszkaniu, jak również zapewnić odpowiednie oświetlenie do pracy. Spoty halogenowe są również łatwe w instalacji.

Żarówki halogenowe mogą występować w klasycznym kształcie płomienia świecy. Stanowią estetyczny produkt oświetleniowy. Wyrób bardzo dobrze sprawdzi się w eleganckim, odsłoniętym żyrandolu. Ponadto zapewnia jasne, ciepłe światło, które świetnie pasuje do oświetlenia salonu. Żarówka halogenowa wyróżnia się sprawnością i daje takie same światło przez cały okres działania.

ŻARÓWKI HALOGENOWE – FUNKCJONALNE I EKOLOGICZNE

Oświetlenie halogenowe stanowi nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych modeli żarowych. Dzięki zastosowaniu ulepszonej mieszanki gazów, żarówki te są nie tylko trwalsze, lecz również wydajniejsze. Szukasz halogenów do swojego domu? Sprawdź ofertę marketu budowlanego Castorama!

Żarówki halogenowe led są funkcjonalne oraz ekologiczne. W naszym sklepie znajdziesz odpowiedni dla siebie wariant, który odpowiadał będzie stosowanemu przez Ciebie oświetleniu LED. Oferujemy produkty renomowanych producentów takich jak Pila, Philips oraz Diall.

CZYM CECHUJĄ SIĘ ŻARÓWKI HALOGENOWE?

Na korzyść halogenów przemawia przede wszystkim to, że emitują tyle samo światła, co żarówki żarowe, pobierając przy tym ok. 30% mniej energii – są więc wydajniejsze i tańsze w eksploatacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli, nie ciemnieją także w czasie użytkowania. Możesz więc cieszyć się tym samym, jasnym odcieniem światła przez cały czas. Warto też wspomnieć o tym, że częste włączanie i wyłączanie nie skraca ich żywotności, jak w przypadku żarówek żarowych. Oświetlenie halogenowe dobrze oddaje również naturalne barwy światła, dzięki czemu nie jest męczące dla wzroku.

W JAKIM POMIESZCZENIU SPRAWDZĄ SIĘ HALOGENY?

Żarówki halogenowe doskonale sprawdzą się zarówno jako oświetlenie główne, jak i punktowe, służące jedynie do dekoracji. Poza tym można je zastosować w niemalże każdym pomieszczeniu. Najczęściej jednak wybiera się je w roli oświetlenia zintegrowanego w suficie podwieszanym – np. w łazience, przedpokoju czy salonie. Halogeny idealnie nadają się do stosowania jako oświetlenie mebli lub półek. Decydując się na podświetlenie szafek od spodu, nie tylko zyskasz ciekawy efekt aranżacyjny, lecz również optycznie powiększysz pomieszczenie – warto postawić na to we wnętrzach o małym metrażu.

ŻARÓWKI HALOGENOWE W CASTORAMIE

W ofercie marketu budowlanego Castorama znajdziesz szeroki wybór oświetlenia halogenowego. Zobacz np. żarówki halogenowe, które świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie podwieszanego sufitu. Dzięki możliwości ściemniania, możesz zbudować nastrojową atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Proponujemy Ci również bardziej specjalistyczne modele, takie jak na przykład żarówki halogenowe do piekarnika. Żarówka do piekarnika Philips jest przedmiotem pozwalającym na wymianę zużytej części. Produkt może być stosowany w urządzeniach znajdujących się w mieszkaniach prywatnych lub kuchniach restauracyjnych. Trwałość żarówki umożliwia jej bezawaryjne stosowanie. Oświetlony piekarnik pozwala na kontrolowanie stanu potraw znajdujących się we wnętrzu. Sprawdź też pozostałe elementy, które przygotowaliśmy dla Ciebie!

Żarówki halogenowe g9 pozwalają na zastąpienie tradycyjnych halogenowych żarówek typu sztyft ich energooszczędną wersją LED, a tym samym na uzyskanie znacznych oszczędności energii. Co nie mniej ważne, ta żarówka sztyft LED zachwyca także swoim atrakcyjnym wyglądem. Sprawia to, że wygląda efektownie nawet w otwartych abażurach i przezroczystych kloszach.

Żarówki halogenowe g4 możesz wykorzystać w lampie ściennej lub biurkowej z gwintem E14. Wybór żarówki halogenowej przekłada się na oszczędność energii elektrycznej – daje ona mocniejsze światło przy takim samym poborze prądu jak zwykła żarówka. Gwint E14 jest bardzo popularny i często spotykany w lampach stojących oraz sufitowych. Żarówka pasuje do klasycznych opraw oświetleniowych. Dodatkowo produkt charakteryzuje się dużą skutecznością, zapewniając mocne i jasne światło.

Żarówki halogenowe e27 znajdą zastosowanie w każdym domu. Pasują do lamp stojących, ściennych oraz biurkowych, zapewniając jasne i ciepłe światło. Wyróżniają się trwałością, która liczy nawet kilka tysięcy cykli świetlnych. Ponadto uruchamia się bardzo szybko, oświetlając pomieszczenie w ułamku sekundy, co sprzyja oszczędności energii elektrycznej w Twoim domu.