Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Wentylatory

Strzałka w prawo

Wentylatory biurkowe

Strzałka w prawo

Wentylatory biurkowe

Wentylatory biurkowe to niezwykle przydatny sprzęt, który z łatwością zapewni nam przyjemne chłodzenie w trakcie upalnych dni. Ich niewielka gabarytowa sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do biura czy też domowego biurka.

Filtry

Wentylatory biurkowe

Wentylatory biurkowe to niezwykle przydatny sprzęt, który z łatwością zapewni nam przyjemne chłodzenie w trakcie upalnych dni. Ich niewielka gabarytowa sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do biura czy też domowego biurka.

5 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Wentylatory

Wyświetlanie 5 z 5 produktów

Wentylatory biurkowe – praktyczne modele do ochłody w gorące dni

Upał potrafi dać się we znaki. Nikt czy to podczas pracy, czy odpoczynku nie pozostaje obojętny na zbyt wysoką temperaturę otoczenia. Takie warunki nie pozwalają się skoncentrować, powodują znużenie, a także utrudniają wykonanie zaplanowanych zadań. W takiej sytuacji możesz zdecydować się na funkcjonalne wentylatory biurkowe. To urządzenia, które zapewnią Ci niezbędną ochłodę w te najtrudniejsze dni roku.

Wentylatory biurkowe możesz postawić na dowolnym blacie. Sprawdzą się na stole, szafce, półce, a także na biurku. Z tego powodu możesz z nich korzystać zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Taki wentylator nie zajmuje wiele miejsca, więc jest dobrym rozwiązaniem, gdy nie masz miejsca na wentylator podłogowy. Jego montaż jest bardzo prosty. Również przestawienie go w innym miejscu nie sprawi najmniejszego problemu.

Wentylatory biurkowe mają bardzo podobną budowę. Wiatrak jest ukryty w metalowej, siateczkowej obudowie. Niewielka nóżka i poszerzona podstawka pozwalają na postawienie urządzenia na blacie. Zapewniają mu również większą stabilność.

Wentylator biurkowy może mieć kilka prędkości nawiewu. Wiele z tych modeli jest również wyposażonych w regulację w poziomie lub w pionie. Funkcja oscylacji również dotyczy znacznej części z tych wentylatorów.

Wentylatory biurkowe są łatwe w użytkowaniu, a przy tym bardzo funkcjonalne. Modele te sprawdzą się w każdym miejscu, w którym dysponujesz wolną przestrzenią na blacie. Korzystanie z nich zapewni Ci ochłodę w gorące dni i ułatwi pracę oraz wypoczynek.

Wentylator biurkowy – stojący, z klipsem i w wersji mini

Wentylatory biurkowe to jedne z najczęściej wybieranych modeli. Wynika to z ich niewielkich rozmiarów. Dzięki temu jesteś w stanie postawić je w praktycznie każdym miejscu. Klasyczne wentylatory biurkowe są wyposażone w niewielką stopkę, która umożliwia postawienie ich na blacie.

W ramach tej kategorii znajdziesz również wentylatory, które możesz mocować z wykorzystaniem klipsa. Te modele albo przypniesz do blatu biurka, albo do wiszącej półki nad nim. Ten sposób montażu zapewnia większą swobodę, a przy tym i stabilność.

Od pewnego czasu bardzo popularne są również wentylatory USB mini. Wystarczy podpiąć je do komputera przy pomocy portu USB i postawić na blacie obok monitora lub laptopa. Takie mini wentylatory sprawdzają się wszędzie tam, gdzie miejsca na blacie jest naprawdę niewiele. Dzięki nim praca może być bardziej komfortowa.

Wentylatory biurkowe to urządzenia o wielu zastosowaniach. Możesz z łatwością dopasować je do układu pomieszczenia i ilości miejsca na wybranym blacie. Takie wentylatory mają różną moc i odmienne funkcje. Korzystanie z nich daje jednak ten sam efekt: ochłodę, a tym samym większy komfort przebywania w pomieszczeniu. 

Wentylatory biurkowe o klasycznym designie i dużych możliwościach

Wentylatory domowe mogą być różnego typu. W zależności od wybranego modelu, w Twoim salonie może stanąć wentylator kolumnowy bądź możesz zainwestować w wentylatory stojące. Równie częstym wyborem są modele biurkowe.

Te najbardziej funkcjonalne wentylatory biurkowe pozwalają na regulację w pionie i poziomie. Dodatkowo zapewniają także oscylację w pionie i w poziomie. Dzięki temu strumień powietrza może być rozprowadzany po całym wnętrzu. Unikniesz także nawiewu ciągle w to samo miejsce.

Wentylatory biurkowe są również wyposażone w regulację prędkości oraz w praktyczny timer. Dzięki temu ich pracę – moc oraz czas – z łatwością dostosujesz do własnych potrzeb. Takie wentylatory sprawdzą się w domach i w biurach.

Wentylator biurkowy z klipsem

Wentylator biurkowy z klipsem jest urządzeniem o naprawdę małych rozmiarach. Dzięki temu możesz wykonać szybki montaż tego modelu. Wystarczy, że przypniesz go do dowolnego miejsca na krawędzi blatu. Wentylator biurkowy może być również przypięty na tej samej zasadzie do półki wiszącej, o ile masz ją nad swoim miejscem pracy.

Wentylator z klipsem charakteryzuje się niewielką mocą. Zazwyczaj to kilkanaście watów. Jednak dobra koncentracja strumienia powietrza sprawia, że nadal doskonale spełnia swoje zadanie.

Taki wentylator na klips może charakteryzować się regulacją w pionie i w poziomie. Może także umożliwiać oscylacyjne ruchy samego wiatraka. Dzięki temu jest bardzo przydatnym elementem i doskonale sprawdza się jako wentylator domowy.

Wentylator mini USB

Urządzeń USB obecnie jest bardzo dużo na rynku. Podgrzewacze do herbaty podłączane do komputera to tylko jeden z przykładów. Nie dziwi zatem, że wentylatory mini USB zyskały taką popularność.

Dużą zaletą tych urządzeń jest łatwość ich stosowania. Przede wszystkim nie musisz ciągnąć przewodu bezpośrednio do gniazda prądu. Dzięki temu możesz zapomnieć o przedłużkach lub szukaniu wolnego kontaktu. Taki wentylator biurkowy USB wystarczy podpiąć do portu USB w komputerze. Samo urządzenie natomiast stawiasz na blacie obok siebie i gotowe.

Wentylatory USB mają ograniczone funkcje i niewielką moc działania. Wynosi ona zaledwie kilka watów. Na uwagę zasługuje jednak cicha praca oraz łatwość ich stosowania. Z tego powodu wentylatory biurkowe tego typu są przydatnym gadżetem.