Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Brodziki

Strzałka w prawo

Brodziki stalowe

Strzałka w prawo

Brodziki stalowe

Brodziki stalowe to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które jest często wybierane przez osoby stawiające na trwałość i solidność wyposażenia łazienek.

Filtry

Brodziki stalowe

Brodziki stalowe to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które jest często wybierane przez osoby stawiające na trwałość i solidność wyposażenia łazienek.

2 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Brodziki

Wyświetlanie 2 z 2 produktów

Stalowe brodziki – trwałość na lata

Prysznic w łazience to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością. Oszczędność miejsca jest tylko jednym z powodów, dla których w wielu łazienkach pojawiają się prysznice wykonane w różnym stylu i z różnych materiałów. Uniwersalność tego produktu sprawia, że w sklepach znajdziesz ogromny wybór dostępnych kabin, brodzików, a także elementów służących do samodzielnego zbudowania kabiny prysznicowej. Jeśli natomiast zależy Ci na trwałości zakupionego produktu, dobrym rozwiązaniem będą brodziki stalowe.

Brodziki stalowe są produktami, które zostały wykonane z wytrzymałego materiału. Dlatego w wielu łazienkach królują właśnie takie brodziki prysznicowe. Stal zapewnia podtrzymanie formy na wiele lat. Jest odporna na wygięcia, a także wysokie i niskie temperatury. Co ważne, stal doskonale sprawdza się wtedy, gdy szukasz produktu, który nadaje się do renowacji.

Brodziki prysznicowe stalowe są wykończone warstwą farby. Jej gładka powierzchnia sprawia, że korzystanie z prysznica staje się prawdziwą przyjemnością. Takie brodziki stalowe do kabiny prysznicowej są przy tym odporne na zabrudzenia. Często też pokrywa się je powłoką, która hamuje namnażanie się bakterii lub grzybów w wilgotnym środowisku.

Brodziki do prysznica stalowe nie utrzymują jednak dobrze temperatury. Co więcej, gładka powierzchnia brodzików sprawia, że łatwo można się w nich poślizgnąć. Z tych powodów dobrym rozwiązaniem są maty prysznicowe. Chronią przed upadkiem, a przy tym izolują od chłodnej powierzchni brodzika.

Brodziki stalowe można poddawać renowacji. Wprawdzie są bardzo odporne na zarysowania, jednak z czasem mogą ulec uszkodzeniu. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest nie tyle wymiana, co odnowienie brodzika. Pomalowanie go specjalną farbą i zabezpieczenie powierzchni przed działaniem wody wystarcza, aby uniknąć kosztownej wymiany.

 Jeśli zatem cenisz sobie swój czas i pieniądze, brodziki stalowe do kabiny prysznicowej są właśnie dla Ciebie.

Brodziki prysznicowe stalowe – rozmiar optymalny do każdej łazienki

Prysznice zazwyczaj montowane są w łazienkach o niewielkiej powierzchni. Nie zawsze jednak musi tak być. Niekiedy montaż prysznica wynika z prywatnych preferencji właściciela domu lub mieszkania. W takiej sytuacji można pozwolić sobie na większe brodziki do prysznica stalowe.

W tej kategorii znajdziesz brodziki stalowe dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz umieścić je w niewielkiej łazience lub zapewnić sobie po prostu większy komfort, o ile dostępna ilość wolnego miejsca na to pozwala.

Brodziki prysznicowe stalowe zazwyczaj charakteryzują się większą głębokością niż pozostałe. Dzięki temu zachlapanie łazienki jest mocno ograniczone. Co więcej, taki brodzik ułatwia skorzystanie z prysznica bez wchodzenia do kabiny w całości.

Brodziki stalowe mają kwadratowy kształt. Dzięki temu z łatwością umieścisz je w każdym wnętrzu. Do Ciebie należy dopasowanie ich rozmiaru do własnych preferencji oraz powierzchni i układu łazienki. W ofercie sklepów Castorama na pewno znajdziesz model brodzika, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom i możliwościom.

Stalowe brodziki 80x80

Dysponujesz niewielką łazienką i cenisz sobie każdy centymetr wolnego miejsca? W takim razie koniecznie sięgnij po brodziki kwadratowe stalowe 80x80. Dużą zaletą tych produktów jest fakt, że nie zajmują wiele miejsca. Równocześnie ich rozmiar jest na tyle optymalny, aby korzystanie z nich było komfortowe dla osób o różnej posturze.

Takie brodziki prysznicowe stalowe są odpowiednie dla osób dorosłych, a także dla dzieci. Wykazują dużą wytrzymałość oraz trwałość. Głęboki brodzik może przy tym stać się namiastką wanny, szczególnie dla młodszych domowników.

Stalowe brodziki prysznicowe w tym rozmiarze są łatwe do zaaranżowania. Bez trudu też dopasujesz do nich odpowiednią gotową kabinę. Kwadratowy kształt sprawia, że każdy centymetr wolnego miejsca w łazience zostanie wykorzystany. Co więcej, nie będziesz miał problemów z dopasowaniem do nich kabiny czy też pozostałych elementów wyposażenia łazienki.

Stalowe brodziki 90x90

Pozornie dziesięć centymetrów to niewiele. Jednak jeśli możesz wybrać brodzik stalowy 90x90, docenisz różnicę w rozmiarze. Modele te są niewiele większe od mniejszych brodzików, jednak z drugiej strony to wystarcza, aby zapewnić sobie zupełnie inny komfort brania prysznica.

Stalowy brodzik 90x90 nadal może być umieszczony w łazience o niewielkim lub średnim rozmiarze. Kwadratowy kształt jest łatwy do zaaranżowania. Co więcej, dopasowanie do niego funkcjonalnej i stylowej kabiny prysznicowej również nie sprawi Ci większych trudności.

Głęboki kwadratowy brodzik jest doskonałą alternatywą dla wanny, jeśli nie możesz sobie na nią pozwolić. Jeśli wyposażysz go w praktyczny korek, może stanowić substytut wanny.

Stalowy brodzik 90x90 będzie odpowiednim wyborem, jeśli cenisz sobie większy komfort w czasie brania prysznica. Możesz także umieścić w kabinie dodatkowe półki lub uchwyty, na których postawisz środki lub akcesoria do mycia, aby mieć je zawsze pod ręką.

Wejdź i sprawdź inne produkty z tej kategorii.