Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Wentylatory

Strzałka w prawo

Wentylatory kieszonkowe

Strzałka w prawo

Wentylatory kieszonkowe

Wentylatory kieszonkowe to idealny wybór dla osób, które cenią sobie świeże powietrze również w podróży. Są to niewielkie urządzenia, które bez problemu mieszczą się w kieszeni lub małej torbie. Dzięki nim można zapewnić sobie błogie uczucie chłodu zarówno w samochodzie, jak i w pociągu czy autobusie.

Filtry

Wentylatory kieszonkowe

Wentylatory kieszonkowe to idealny wybór dla osób, które cenią sobie świeże powietrze również w podróży. Są to niewielkie urządzenia, które bez problemu mieszczą się w kieszeni lub małej torbie. Dzięki nim można zapewnić sobie błogie uczucie chłodu zarówno w samochodzie, jak i w pociągu czy autobusie.

1 produkt

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Wentylatory

Wyświetlanie 1 z 1 produktów

Wentylatory kieszonkowe – ochłodę możesz mieć zawsze pod ręką

Upalne dni to prawdziwe wyzwanie dla organizmu. Dotyczy to praktycznie wszystkich niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Z tego względu w czasie największych upałów warto zadbać o ochłodę. Można to zrobić z wykorzystaniem różnych metod: wycieczka na basen, zimne napoje, klimatyzowane pomieszczenia – to tylko niektóre z dostępnych rozwiązań. Jeśli jednak w danej chwili nie możesz pozwolić sobie na żadne z nich, tymczasowym rozwiązaniem mogą być przenośne klimatyzatory.

Wiatraczki kieszonkowe charakteryzują się niewielkimi rozmiarami. Docelowo mają zmieścić się w kieszeni lub torebce. Z tego powodu ich waga oraz gabaryty nie mogą być zbyt duże. To niestety rzutuje na moc tych urządzeń. 4 W to naprawdę dobry wynik dla takiego niewielkiego urządzenia.

Przenośne wentylatory generują skoncentrowany strumień powietrza. Możesz chłodzić nimi twarz, co daje wymierne efekty. Przede wszystkim w ten sposób jesteś w stanie nieco się orzeźwić w każdych okolicznościach. Możesz wykorzystać te urządzenia podczas stania w kolejce w sklepie, w poczekalni u lekarza, a także w innym dowolnym miejscu.

Urządzenia te nie emitują wiele hałasu. Są łatwe w obsłudze i wygodne w stosowaniu. Równocześnie jednak nie zapewniają ochłody dla całego ciała. Tworzą raczej złudzenie niższej temperatury dzięki emitowaniu chłodnego powiewu bezpośrednio na twarz.

Wiatraczki kieszonkowe są jednak bardzo przydatnym gadżetem, który warto mieć przy sobie w najbardziej gorące dni. Szczególnie że ich noszenie nie stanowi większego obciążenia, a używane mogą być zawsze wtedy, gdy są potrzebne.

Wentylatory kieszonkowe – proste i funkcjonalne urządzenia przenośne

Wentylatory kieszonkowe to urządzenia, które łączą niewielkie wymiary i małą wagę. Na tym jednak mogą kończyć się podobieństwa pomiędzy poszczególnymi modelami. Przede wszystkim najbardziej podstawowe wiatraczki kieszonkowe działają na baterie. Brak regulacji prędkości nawiewu, a i nierzadko brak regulacji w pionie to cechy tych najprostszych urządzeń.

Wiatraczki kieszonkowe mogą być jednak zasilane także akumulatorowo. Te mają znacznie więcej funkcji. Regulacja prędkości, a także możliwość ładowania to tylko niektóre z zalet tych urządzeń.

Dostępne w tej kategorii urządzenia mogą Cię zaskoczyć. Jeśli dotychczas uważałeś, że wiatraczki kieszonkowe to zbędny gadżet. Niektóre z dostępnych modeli będą dla Ciebie niemałą niespodzianką. Ich duża wydajność w połączeniu z małymi rozmiarami i wagą naprawdę robią wrażenie. Szeroki wybór modeli o różnych parametrach pozwoli Ci dodatkowo wybrać urządzenie najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. 

Przenośny wentylator na baterie

Najbardziej podstawowe wentylatory kieszonkowe są urządzeniami zasilanymi na baterie. Sam typ baterii będzie różny w zależności od konkretnego modelu wentylatora. To rozwiązanie ma sporo zalet. Przede wszystkim nie musisz pamiętać o ładowaniu. Wystarczy, że wymienisz baterie, aby korzystać dalej z wentylatora.

Wiatraczki kieszonkowe mogą jednak odmówić współpracy w najmniej spodziewanym momencie. Nie informują o stanie baterii. Nie ostrzegają również przed jej rozładowaniem. Z tego powodu zasilanie bateryjne może być zaletą, ale i wadą w zależności od sytuacji.

Urządzenia na baterie są bardzo podstawowe w swym działaniu. Zazwyczaj nie mają regulacji prędkości nawiewu. Oznacza to, że są wyposażone w pojedynczy przycisk, którym możesz włączyć i wyłączyć urządzenie i nic ponadto. Takie wentylatory nie będą miały również dużej mocy. Zasilanie bateryjne nie współgra dobrze z najbardziej efektywnymi silnikami sterującymi wiatrakiem.

Wentylatory kieszonkowe tego typu to modele, które pomogą Ci się ochłodzić w najbardziej podstawowy sposób. Nie zapewnią dodatkowych funkcjonalności, które mogłyby wzbogacić urządzenie. Nadal jednak stanowią skuteczną metodę ochłodzenia się w upalne dni.

Przenośny wentylator z akumulatorem

Przenośne wentylatory to urządzenia przyszłości. Zamontowano w nich zintegrowany akumulator. Ten natomiast jest ładowany zazwyczaj przez port USB. Dzięki temu wentylatory kieszonkowe są w stanie posłużyć Ci przez długi czas. W zależności od modelu czas działania może wynosić nawet kilka godzin.

Wentylatory kieszonkowe akumulatorowe są urządzeniami o większej funkcjonalności. Ustawienia prędkości to w ich przypadku standard. Dodatkowo mają one większą moc niż modele zasilane klasycznymi bateriami. Dzięki temu wentylatory z akumulatorem lepiej nadają się na upalne dni.

Urządzenia te mogą być również wyposażone w specjalne opaski, które pozwalają na łatwe przymocowanie do siebie wentylatora. Stan naładowania baterii to kolejna funkcja, która wyróżnia te urządzenia na tle innych przenośnych modeli.

Jeśli zatem zależy Ci na urządzeniu o większej mocy, niewielkiej wadze, ale też zdecydowanie większej funkcjonalności, wentylatory akumulatorowe są lepszym wyborem. Ich działanie bardzo dobrze imituje klasyczne wentylatory, chociaż odbywa się to w skali mikro. Dzięki temu urządzenia te możesz mieć zawsze ze sobą.