Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Brodziki prysznicowe

Strzałka w prawo

Brodziki akrylowe

Strzałka w prawo

Brodziki akrylowe

Brodziki akrylowe to popularne rozwiązanie w wielu projektach łazienkowych. Wykonane z wytrzymałego i łatwego w pielęgnacji akrylu, oferują szeroki wybór rozmiarów i kształtów, dzięki czemu można je dopasować do różnych przestrzeni.

Filtry

Brodziki akrylowe

Brodziki akrylowe to popularne rozwiązanie w wielu projektach łazienkowych. Wykonane z wytrzymałego i łatwego w pielęgnacji akrylu, oferują szeroki wybór rozmiarów i kształtów, dzięki czemu można je dopasować do różnych przestrzeni.

68 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Brodziki prysznicowe

Wyświetlanie 24 z 68 produktów

Załaduj więcej

Brodziki akrylowe – funkcjonalność i estetyka w Twojej łazience

Prysznic w łazience to nierzadko wybawienie po naprawdę trudnym dniu w pracy. To również sposób na skuteczne poranne orzeźwienie i pobudzenie. Aby cieszyć się takimi doznaniami,, konieczne jest stworzenie kabiny prysznicowej. Jej nieodzowną częścią są natomiast brodziki. Akrylowe, stalowe i z konglomeratu – asortyment sklepów Castorama zachwyca szerokim wyborem tych produktów.

Brodziki akrylowe to modele wykonane z akrylu. Jest to wytrzymałe tworzywo wykończone gładką powłoką. Dzięki temu brodziki są trwałe, a przy tym odporne na zarysowania. W przeciwieństwie do modeli stalowych brodziki akrylowe nie wychładzają się, gdy nie są używane. 

Brodziki akrylowe są przeważnie pokryte powłoką antybakteryjną. Do tego łatwo utrzymasz je w czystości. Nie wymagają szorowania, a brud sam schodzi z wykorzystaniem odpowiednich środków myjących.

Brodziki akrylowe są częścią niezbędną do stworzenia kabiny prysznicowej. Są trwałe i wytrzymałe, a przy tym bardzo funkcjonalne. To w nich jest umieszczony odpływ, przez który wypływa woda. Takie brodziki mogą być wykorzystane w każdej łazience. Sprawdzą się w dużych i małych pomieszczeniach. Będą odpowiednie do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz. Akrylowy brodzik to produkt, który doceni każda osoba przepadająca za prysznicem.

Brodziki prysznicowe akrylowe – mnogość kolorów i kształtów

Spośród wszystkich brodzików to właśnie brodziki akrylowe charakteryzują się największym zróżnicowaniem. Są dostępne w wielu rozmiarach, kształtach, a także kolorach. Nowoczesne betonowe brodziki prysznicowe akrylowe lub modele w czerni robią oszałamiające wrażenie. Klasyczne białe modele są natomiast wyjątkowo uniwersalne.

Duży wybór dostępnych rozmiarów i kształtów brodzików sprawia, że z łatwością znajdziesz produkt dla siebie. Możesz je dopasować do absolutnie każdej łazienki. Nie ma znaczenia jej rozmiar czy aranżacja. Na pewno znajdziesz pasujący do niej akrylowy brodzik. Co więcej, możesz dopasować do nich również odpowiednią kabinę lub skorzystać z modelu do samodzielnej konstrukcji.

Zapoznaj się z oferta tych brodzików i wybierz model odpowiedni dla siebie.

Narożne akrylowe brodziki prysznicowe

W niewielkich łazienkach każdy centymetr wolnego miejsca jest na wagę złota. Oznacza to, że należy efektywnie wykorzystać całą dostępną przestrzeń. W tym na pewno pomogą narożne brodziki prysznicowe akrylowe. Ich specjalna konstrukcja, a także szeroka oferta rozmiarowa sprawiają, że możesz je wykorzystać w każdym wnętrzu.

Narożne akrylowe brodziki prysznicowe mogą mieć dwa kształty. Pierwszy z nich przewiduje zaokrąglenie jednego z czterech rogów. Taka kabina prezentuje się dość klasycznie. Sprawdzają się do niej przesuwne zaokrąglone drzwi prysznicowe.

Drugi wariant obejmuje akrylowe brodziki prysznicowe, w których jeden z czterech rogów jest ścięty. Tworzy to bardzo nowoczesną, geometryczną figurę. Do takich brodzików należy stosować uchylne drzwiczki prysznicowe.

Brodziki prostokątne

Chociaż klasyczne akrylowe brodziki prysznicowe są kwadratowe, modele prostokątne mają rzesze fanów. Zwiększony rozmiar tych modeli zapewnia wyższy komfort podczas kąpieli. Co więcej, w takich modelach można zastosować estetyczne przesuwne drzwi. Dzięki nim wchodzenie pod prysznic jest znacznie łatwiejsze. Otwór jest większy, a korzystanie z kabiny prysznicowej staje się wygodniejsze.

Brodziki akrylowe niskie i wysokie

Brodziki akrylowe do kabiny prysznicowej są dostępne również w dwóch wariantach, jeśli chodzi o wysokość. Bardziej atrakcyjne modele są wysokie. Znacznie ułatwia to montaż syfonu pod brodzikiem. Zapewnia również optymalne odprowadzanie brudnej wody spod prysznica.

Takie wysokie brodziki akryl mogą stanowić jednak barierę dla małych dzieci lub osób starszych. Nie każdy poradzi sobie z pokonaniem ich wysokości. Dlatego też w pewnych sytuacjach znacznie lepszym rozwiązaniem są brodziki niskie. Ich główną zaletą jest estetyczny i nowoczesny wygląd. Doskonale sprawdzają się we współczesnych aranżacjach łazienek.

Co jednak ważniejsze, niskie brodziki są idealnym uzupełnieniem łazienki dla osoby starszej. Nie musi ona podejmować wysiłku podczas wchodzenia pod prysznic. Wprawdzie montaż jest nieco trudniejszy i wymaga zastosowania niskiego syfonu, jednak korzyści są nieocenione.

Nowoczesne kolory brodzików

Klasyczne brodziki akrylowe są białe. To bardzo uniwersalne produkty, które nadają się do montażu w tradycyjnych i nowoczesnych aranżacjach. Jeśli jednak zależy Ci na stworzeniu wyjątkowego efektu, możesz zdecydować się na bardziej oryginalne wykończenie brodzika.

Brodziki betonowe lub czarne to kwintesencja nowoczesności. Zachowują wszystkie właściwości klasycznych brodzików akrylowych. Równocześnie jednak wyglądem przypominają beton lub czarny konglomerat. Prezentują się bardzo nowocześnie. Są również bardzo estetycznymi produktami, które dopasujesz do wielu współczesnych aranżacji.

Wejdź i sprawdź inne produkty z tej kategorii.