Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Przedłużacze ogrodowe

Strzałka w prawo

Przedłużacze ogrodowe

Przedłużacze ogrodowe to niezbędne narzędzie do pracy w ogrodzie. W przypadku, gdy praca wymaga zasilania elektrycznego, przedłużacz pozwala na łatwe i bezpieczne prowadzenie aktywności na wolnym powietrzu. W sklepie Castorama znajdziesz szeroki wybór przedłużaczy ogrodowych, obejmujących różne modele i długości kabla.

Filtry

Przedłużacze ogrodowe

Przedłużacze ogrodowe to niezbędne narzędzie do pracy w ogrodzie. W przypadku, gdy praca wymaga zasilania elektrycznego, przedłużacz pozwala na łatwe i bezpieczne prowadzenie aktywności na wolnym powietrzu. W sklepie Castorama znajdziesz szeroki wybór przedłużaczy ogrodowych, obejmujących różne modele i długości kabla.

18 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Przedłużacze i rozgałęziacze

Wyświetlanie 18 z 18 produktów

PRZEDŁUŻACZ OGRODOWY DO DZIAŁANIA W TERENIE

Zasilanie w ogrodzie jest przydatne przez większą część roku. Ma to znaczenie podczas wykańczania elementów architektury oraz letniego odpoczynku. Gdy tylko pojawią się wyższe temperatury, zaczyna się sezon wypoczynkowy i ogrodniczy. Trudno jest zaaranżować przestrzeń dookoła domu tak, by wbudować wszędzie gniazda zasilające. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które pozwala na stały dostęp do sieci elektrycznej w każdym momencie.

Przedłużacz ogrodowy to najlepsze i najprostsze rozwiązanie na doprowadzenie prądu do przestrzeni zewnętrznej. Śmiało można stwierdzić, że jest to niezbędny element wyposażenia każdego domowego gospodarstwa. W naszej ofercie znajdziesz szereg ciekawych modeli, które różnią się parametrami oraz obudową. W ten sposób dobierzesz odpowiedni rodzaj do wielkości swojej działki i rodzaju wykonywanych czynności.

W zależności od oczekiwań znajdziesz modele o różnej długości i sposobie montażu. Niemniej jednak każdy z nich wyróżnia się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Ze względu na przeznaczenie przedłużacze wykonane są z dbałością o najmniejsze szczegóły. Odpowiednia izolacja oraz obudowa zapewniają maksimum szczelności i odporności na czynniki zewnętrzne.

W ogrodzie sprawdzi się także popularny przedłużacz budowlany, który dodatkowo zwijany jest na bębnie. Ten rodzaj jest równie łatwy w przechowywaniu, jak i w użytkowaniu. Unikniesz plątaniny kabla i rozwiniesz go na tyle, na ile potrzebujesz. Zgromadziliśmy dla Ciebie różne rodzaje produktów oraz informacje, które pozwolą Ci dobrać odpowiedni rodzaj. Wśród propozycji znajdziesz przedłużacz z uziemieniem lub też bez.

JEDNA NAZWA, WIELE ZASTOSOWAŃ

W tym zestawieniu prezentowane są przedłużacze ogrodowe, które są niezbędnym elementem wyposażenia, jeśli zależy Ci na komfortowym użytkowaniu urządzeń elektrycznych w ogrodzie. Obecność przedłużacza umożliwi Ci wykonywaną na dużej powierzchni pracę z elektronarzędziami podczas przycinania gałęzi, drzew i krzewów. Typowym obowiązkiem jest także koszenie. Jeżeli jesteś posiadaczem kosy elektrycznej, potrzebny Ci będzie stały dostęp do prądu. Do tego również posłuży Ci przedłużacz do kosiarki, który zapewni jej odpowiedni zasięg.

Przedłużacz ogrodowy 10m lub krótszy przyda Ci się także do obróbki drewnianych elementów architektury ogrodowej, takich jak tarasy, altanki, meble ogrodowe lub huśtawki dziecięce. Bez problemu podłączysz urządzenia jak najbliżej pola roboczego i wykonasz pracę bez konieczności przenoszenia materiałów do stanowiska pracy. Z potencjału produktu skorzystasz także podczas organizacji spotkania na tarasie lub w altanie. Na zewnątrz budynku nie zawsze są dostępne kontakty, ale wystarczy przedłużacz ogrodowy 5m, by podłączyć radio lub dodatkowe lampki.

Wykorzystanie przedłużaczy pozwoli Ci również na pracę z innymi sprzętami, na przykład wiertarką, szlifierką, pilarką. Warto zwrócić uwagę, że wiele z przedłużaczy ogrodowych charakteryzuje się jaskrawą, pomarańczową barwą. Ta cecha sprawia, że są one łatwo widoczne, co minimalizuje ryzyko potknięcia się o nie przez domowników. Zastosowanie takiego koloru sprawi również, że przedłużacz 20m lub nawet dłuższy będzie widoczny na tle trawy i nie zostanie zniszczony podczas porządków.

Zaletą jest także materiał ich wykonania – przewód elektryczny schowany jest w pokryciu gumowym, co sprawia, że całość jest wytrzymała – nie musisz się więc obawiać jej zniszczenia lub przemoczenia podczas nagłego deszczu. Zobacz artykuły zawarte w ofercie – w sklepach Castorama dostępnych jest wiele modeli produktów od zaufanych marek, takich jak Elgotech, Acar oraz Omy. Dzięki temu łatwo znajdziesz przedłużacz, który Cię zadowoli.

WYBIERZ PRZEDŁUŻACZ, KTÓRY SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA

Wbrew pozorom wybór odpowiedniego przedłużacza nie jest taki łatwy. Nieważne, w jaki sposób dokonujesz zakupu – ważne jest to, aby przeanalizować wszystkie parametry, które mówią o urządzeniu. W ofercie dostępne są różne modele, do których należy przedłużacz bębnowy, tradycyjny oraz wbijany. Pierwszy zdecydowanie przyda Ci się jeżeli samodzielnie wykonujesz dodatkowo prace budowlane i remontowe.

Nowatorskim rozwiązaniem jest przedłużacz ogrodowy wbijany, który stabilnie umieścisz w wybranym miejscu. Przeważnie wyposażony jest w dwa gniazda zasilające z osłonkami. Jeżeli zdecydujesz się na inne modele również zwróć uwagę na to, ile punktów do podłączenia znajduje się na przedłużaczu. Oczywiście im jest ich więcej, tym zwiększają się również możliwości podpięcia kilku sprzętów.

O funkcjonalności i wygodzie użytkowania mówi także długość. W ofercie znajdziesz przedłużacz ogrodowy 20m lub nawet osiągający 40m. Do ogrodu sprawdzi się także produkt z odpowiednią izolacją. Do warunków zewnętrznych wymagane jest, aby przewody były pokryte neoprenem a poszczególne kable wykonane były z gumy. Informację o takim zabezpieczeniu znajdziesz pod symbolem RN lub NR. W ofercie znajdziesz także przedłużacz bez uziemienia lub z taką opcją. Przewód, który łączy naelektryzowany przedmiot z ziemią, będzie dodatkowym zabezpieczeniem.