Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Zestawy malarskie

Strzałka w prawo

Zestawy malarskie

Zestawy malarskie to produkty, które pozwalają na przeprowadzenie prac malarskich w sposób profesjonalny i wydajny. Składają się one z różnego rodzaju narzędzi, które ułatwiają cały proces malowania – od przygotowanie ściany, przez nanoszenie farby, aż do końcowego wykończenia.

Filtry

Zestawy malarskie

Zestawy malarskie to produkty, które pozwalają na przeprowadzenie prac malarskich w sposób profesjonalny i wydajny. Składają się one z różnego rodzaju narzędzi, które ułatwiają cały proces malowania – od przygotowanie ściany, przez nanoszenie farby, aż do końcowego wykończenia.

17 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Narzędzia malarskie

Wyświetlanie 17 z 17 produktów

Zestawy malarskie – niezbędne w czasie remontu

Planujesz przemalowanie ściany w swoim domu? Nie trać cennego czasu na żmudne kompletowanie potrzebnych akcesoriów. Wybierz jeden z gotowych zestawów akcesoriów malarskich z naszego asortymentu. Poznaj nasze propozycje!

W tej kategorii znajdziesz specjalnie skompletowane zestawy do malowania ścian. To bogata oferta akcesoriów, które sprawią, że prace remontowe będą przebiegać znacznie szybciej. Komplety złożone są z różnych produktów, dzięki czemu wybierzesz ten, który jest Ci najbardziej potrzebny.

Oferta przygotowanych zestawów jest bardzo szeroka. Różnorodna konfiguracja umożliwi Ci wybór optymalnego asortymentu, który jest niezbędny do remontu. Jeśli dopiero kompletujesz zestaw do prac malarskich, to w tej kategorii znajdziesz wałki z kuwetami, zestawy pędzli oraz folie z taśmami. Oferujemy także profesjonalne wałki z teleskopem.

Wszystkie produkty cechują się świetną jakością wykonania i trwałością. Gwarantują wygodę i precyzyjność w wykonanych pracach. Dobra pielęgnacja tych narzędzi malarskich sprawi, że nie będą one jednorazowym zakupem. Posłużą Ci do wielu malarskich zadań.

Zestawy malarskie to nieograniczone możliwości

Zestawy do malowania ścian to gotowe grupy produktów, które są niezbędne do pomalowania każdej powierzchni. Same zestawy mogą być bardzo różne. Te najbardziej podstawowe obejmują wyłącznie produkty niezbędne do wykonania podstawowych prac. Zawierają wałek i kuwetę, a często także pędzel do precyzyjnego malowania.

Bardziej profesjonalnyzestaw do malowania ścian obejmuje przede wszystkim ogromny wybór wkładów do wałka. Jeszcze inną możliwością jest natomiast zestaw z teleskopowymi uchwytami. Z nim pomalujesz nawet najwyższy sufit.

Mając do dyspozycji już skompletowane zestawy do malowania ścian, nie musisz tracić czasu na poszukiwanie pojedynczych elementów. W tym miejscu znajdziesz wszystkie rzeczy, które umożliwią Ci sprawne i szybkie rozpoczęcie pracy.

Wałek zawsze użytkowany jest z kuwetą, dlatego jest to jeden z podstawowych zestawów w naszej ofercie. Potrzebujesz kilku pędzli? Żaden problem! Wybierz komplet składający się zarówno z grubszych, jak i znacznie mniejszych akcesoriów.

Zestawy malarskie z kuwetą i kratką

Nic nie ułatwi Ci malowania ścian tak jak odpowiednio dobrana kuweta z kratką. Stosując ją, nie tylko będziesz mieć niewielką ilość farby pod ręką (i nie będziesz musiał co chwilę korzystać z wiadra z farbą), lecz również szybko odciśniesz nadmiar preparatu z wałka. Dzięki temu pomalujesz ścianę równomiernie i nie pozostawisz na niej nieestetycznych zacieków, które mogłyby zepsuć cały efekt. Zestaw malarski z kuwetą to produkt idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych malarzy wnętrz.

Zestawy malarskie do profesjonalnych zastosowań

Szykujesz się do większego remontu domu? A może zajmujesz się zawodowo malowaniem ścian i zużywasz sporo narzędzi do malowania? W obu przypadkach może Ci się przydać zestaw malarski złożony z jednego uchwytu i kilku lub nawet kilkunastu wałków.

Dzięki temu nie będziesz musiał wymieniać całego narzędzia, gdy włosie zużyje się na tyle, że nie będzie się nadawać do użytku. Po prostu szybko wymienisz wałek na nowy i będziesz znów cieszyć się pełną funkcjonalnością akcesoriów. Zajrzyj do asortymentu sieci sklepów Castorama i znajdź taki zestaw malarski z wałkiem, który będzie dla Ciebie najlepszym wyborem!

Wałki z teleskopowymi uchwytami

Chcesz pomalować samodzielnie sufit, a nie posiadasz drabiny, z której mógłbyś skorzystać? Martwisz się, że dosięgnięcie wyższych partii ściany okaże się zbyt trudne? Wszystko przebiegnie szybko i sprawnie, jeśli wyposażysz się w zestaw malarski z teleskopowym uchwytem. To popularne i bardzo cenione rozwiązanie, dzięki któremu bez problemu poradzisz sobie z trudnym podłożem na suficie lub wyższymi punktami na ścianie.

Rączka wałka będzie się swobodnie wysuwać na określoną długość. Dzięki temu bez trudu wykonasz nią prace na znacznej wysokości, i to bez używania drabiny – a zatem wygodniej i bezpieczniej.

Po złożeniu rączki możesz korzystać z wałka w standardowy sposób, na niższych partiach ściany.

Sprawdź, jakie wałki malarskie z teleskopowymi uchwytami znajdziesz w asortymencie sieci marketów budowlanych Castorama. Z pewnością oferujemy produkt, który sprawdzi się w Twojej sytuacji!

Odpowiedni zestaw malarski to podstawa dobrej pracy

Bogata oferta zestawów malarskich sprawia, że trudno wybrać ten najlepszy dla siebie. W takich chwilach pomyśl o tym, co i gdzie będziesz malować. Zestaw malarski do ścian z kuwetą przyda Ci się podczas każdego remontu. Wielki wybór wałków przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych prac. Z kolei do malowania sufitów lub innych miejsc poza zasięgiem Twoich rąk wykorzystaj wałek z teleskopem.

Zamierzasz samodzielnie odświeżyć swoje mieszkanie? Zestaw do malowania pokoju zawiera wszystko, co niezbędne do rozpoczęcia pracy. Znajdziesz w nim taśmy malarskie z folią, dzięki której solidnie zabezpieczysz podłogę, meble i zaznaczysz górną krawędź malowania. Oprócz tego znajdziesz także różne rodzaje wałków z kuwetą.