Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Aceton techniczny Dragon 0,5 l

Aceton techniczny Dragon 0,5 l

16,98
/ szt.
33,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Aceton techniczny to praktyczny środek służący do odtłuszczania powierzchni. Może być stosowany również jako rozpuszczalnik do tłuszczu i wosku. Przyda się przy czyszczeniu powierzchni przed malowaniem i klejeniem. Wykorzystasz go także do rozcieńczania wyrobów nitrocelulozowych oraz do czyszczenia pędzli i innych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Aceton techniczny to praktyczny preparat posiadający uniwersalne zastosowanie przy wykonywaniu wielu rodzajów prac – zarówno naprawczych, remontowych, jak i budowlanych. Służy przede wszystkim do odtłuszczania powierzchni oraz jako rozpuszczalnik. Warto go wykorzystać do przygotowania podłoży pod malowanie, nakładanie tynku czy gruntowanie. Sprawdzi się przy myciu pędzli, narzędzi oraz zdejmowaniu starych powłok ochronnych z mebli i innego rodzaju miejsc. Oprócz tego doskonale sprawdzi się przy rozcieńczaniu wyrobów nitrocelulozowych oraz rozpuszczaniu wosków i tłuszczów. Tego rodzaju produkt to doskonałe uzupełnienie wyposażenia, które powinno znaleźć się w każdym domu, gdyż szerokie zastosowanie pozwala na użycie go w wielu różnych sytuacjach.

    • Rozcieńcza wyroby nitrocelulozowe
    • Przeznaczony do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem i klejeniem
    • Przeznaczony do mycia zabrudzonych pędzli i narzędzi

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649001382