icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wycieraczki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Wycieraczki samochodowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Adapter A6 flat tab 2 szt.
Strzałka w prawo

Adapter A6 flat tab 2 szt.

12,98
/ kpl.
6,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Adapter A6 flat tab, 2 szt. występuje na rynku w kolorze czarnym. Wykonany z bardzo wysokiej jakości polipropylenu, jest prostszym i wygodniejszym rozwiązaniem niż kosztowny zakup nowych wycieraczek samochodowych. Jest to produkt dostosowany do większości wycieraczek dostępnych na rynku motoryzacyjnym. W zestawie znajdują się dwie sztuki adapterów.

   Cechy i zalety

    Adapter A6 flat tab, 2 szt, jest dostępny na rynku motoryzacyjnym w eleganckim kolorze czarnym. Adapter A6 to produkt z serii Alca. Wycieraczki samochodowe umożliwiają bezpieczną jazdę kierowcy poprzez zapewnienie prawidłowej widoczności na drodze. Ich wymiana jest konieczna, aczkolwiek dość kosztowna. Zestaw zawiera dwie sztuki adapterów, które są kompatybilne z większością wycieraczek dostępnych w sprzedaży. Adapter A6 flat tab, 2 szt. jest wykonany z polipropylenu, który cechuje wysoka jakość oraz odporność na promieniowanie UV czy uszkodzenia mechaniczne. Z tego powodu adaptery możesz wykorzystać nawet przez kilka sezonów do wymiany wycieraczek samochodowych bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Oferowany produkt jest łatwy w samodzielnym montażu.

    • Mrozoodporny

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniakpl.
    SeriaAlca
    KolorCzarny
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu4028224300627