icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wycieraczki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Wycieraczki samochodowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Adapter A8 central lock 2 szt.
Strzałka w prawo

Adapter A8 central lock 2 szt.

12,98
/ kpl.
6,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Adapter A8 central lock ,2 szt. to produkt z serii Alca dostępny w kolorze czarnym. Jest wykonany z polipropylenu i cechuje go bardzo wysoka jakość. Jest kompatybilny z większością wycieraczek samochodowych oferowanych przez dystrybutorów na rynku motoryzacyjnym. W zestawie znajdują się dwie sztuki. Adaptery charakteryzują się łatwością w montażu i odpornością na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

   Cechy i zalety

    Adapter A8 central lock, 2 szt. należy do serii Alca. Jako ważny element bezpieczeństwa użytkowania samochodu osobowego jest dostosowany niemal do wszystkich modeli wycieraczek oferowanych przez producentów na rynku motoryzacyjnym. Adapter występuje w kolorze czarnym. Częsta wymiana wycieraczek samochodowych jest konieczna do zapewnienia Ci bezpiecznego poruszania się po drodze. W zestawie znajdują się dwie sztuki adapterów. Stosując je, zaoszczędzisz pieniądze, które musiałbyś wydać na nowe wycieraczki. Adapter A8 central lock, 2 szt. jest wykonany z wysokiej jakości polipropylenu, odpornego na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych, w tym promieni UV oraz niskiej temperatury. Umożliwia Ci to zastosowanie adapterów nawet przez kilka sezonów.

    • Mrozoodporny

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniakpl.
    SeriaAlca
    KolorCzarny
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu4028224300726