Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Adapter e27 z włącznikiem

Adapter e27 z włącznikiem

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Adapter e27 z włącznikiem sprawdzi się w piwnicach, garażach czy magazynach. Czyli wszędzie tam, gdzie system oświetlenia nie obejmuje włącznika dedykowanego do danej żarówki. Wykonany z tworzywa sztucznego adapter wyposażony jest dodatkowo w gniazdko, co oznacza, że spełnia podwójną funkcję. Dostępny jest w uniwersalnym białym kolorze.

   Cechy i zalety

    Uruchamianie światła poprzez wkręcenia żarówki nie jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem, dlatego należy z niego jak najszybciej zrezygnować. Rozwiązanie jest niezwykle proste, a do tego celu wystarczy adapter e27 z włącznikiem. To proste urządzenie wkręcisz w miejsce na żarówkę. Poza możliwością wygodnego, ręcznego włączania i wyłączania światła, będziesz miał również możliwość wpięcia wtyczki. To podwójna korzyść, która może okazać się przydatna w piwnicach czy garażach, gdzie nie zainstalowano wystarczającej liczby gniazdek. Adapter e27 z włącznikiem wykonany został z tworzywa sztucznego, dlatego nie reaguje na wysoką temperaturę generowaną przez żarówkę – nawet o większej mocy. Produkt dostępny jest w uniwersalnym białym kolorze.

    • Możliwość podłączenia dodatkowej wtyczki po modyfikacji obudowy

    Specyfikacja techniczna

    Napięcie zasilania230V
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5907522116248