Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do elektronarzędzi

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Adapter Erbauer

Adapter Erbauer

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Adapter to akcesorium, które umożliwia satysfakcjonujące korzystanie z brzeszczotów oraz innych narzędzi tnących. Produkt pozwala na sprawne i bezpieczne prowadzenie prac w warsztacie, ułatwiając obróbkę różnego rodzaju materiałów. Prezentowany w ofercie adapter jest uniwersalny – pasuje do większości modeli urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku.

   Cechy i zalety

    Adapter to praktyczne akcesorium, które wspomaga działanie urządzeń, takich jak pilarka, wyrzynarka i inne sprzęty, których przeznaczeniem jest wykonywanie różnego rodzaju obróbek. Dzięki produktowi z niniejszej oferty jest możliwe wykonywanie amatorskich i profesjonalnych cięć, których efektem jest odnowiona i estetycznie prezentująca się powierzchnia. Adapter jest wykonany z wytrzymałej stali węglowej, dzięki której produkt wyróżnia nienaganna odporność i trwałość. Dodatkowym atutem modelu jest kompatybilność z większością marek urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych do obróbki materiałów. Adapter z prezentowanej serii doskonale sprawdzi się w konstrukcji sprzętu odpowiedniego do amatorskiego i profesjonalnego użytku.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaErbauer
     Liczba sztuk1
     MateriałStal wysokowęglowa
     Waga produktu20g
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Kod produktu5052931135042