icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Reduktory i adaptery

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo

Reduktory i adaptery

Strzałka w prawo

Adapter kolanowy Spiroflex Ferroli

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Adapter kolanowy Spiroflex Ferroli
288
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Chcesz poprawnie zamontować instalację grzewczą w swoim domu? Przyda Ci się adapter kolanowy Spiroflex Ferroli. To produkt przeznaczony do kotłów kondensacyjnych. Skutecznie radzi sobie ze szczelnym połączeniem oddalonych od siebie elementów konstrukcji. Do produktu została dołączona także uszczelka, co usprawni montaż elementu systemu grzewczego. Produkt jest wykonany ze stali nierdzewnej.

  Cechy i zalety

  Adapter kolanowy Spiroflex Ferroli przeznaczony jest do kotłów kondensacyjnych. Element doskonale radzi sobie z połączeniem urządzeń w systemie ogrzewania. Jego zakrzywiona konstrukcja gwarantuje idealne dopasowanie. W dodatku biała powłoka to efekt malowania proszkowego. Wpływa to nie tylko na estetyczny wygląd elementu, ale także jego większą odporność. Produkt w całości wykonany jest ze stali nierdzewnej. Przekłada się to na jego wytrzymałość. To szczególnie ważne przy kontakcie z wysoką temperaturą i wilgocią, które pojawiają się podczas ogrzewania. Adapter kolanowy Spiroflex Ferroli ma w zestawie uszczelkę. Dzięki niej możesz odpowiednio zabezpieczyć połączenie. Szukasz innych produktów przeznaczonych do systemu ogrzewania? W naszej ofercie znajdziesz to, czego potrzebujesz.

  • Wykonany z stali nierdzewnej
  • Pomalowany proszkowo na kolor biały
  • Uszczelka w komplecie

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorBiały
  MateriałStal nierdzewna
  Kod produktu5907520942481