Zobacz więcej Reduktory i adaptery

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo

Reduktory i adaptery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Adapter redukcyjny Spiroflex Ferroli z króćcami

Adapter redukcyjny Spiroflex Ferroli z króćcami

188
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podczas montażu instalacji grzewczej może Ci się przydać adapter redukcyjny Spiroflex Ferroli z króćcami. Jego zadaniem jest skuteczne połączenie elementów ogrzewania. Przeznaczony jest do kotła, a jego budowa stworzona jest z myślą o trwałości i niezawodności. Element jest bardzo wytrzymały oraz wykonany z wysokiej jakości materiałów.

   Cechy i zalety

    Zabezpiecz swoją instalację grzewczą i zapewnij jej prawidłowe działanie. Do montażu lub konserwacji może Ci się przydać adapter redukcyjny Spiroflex Ferroli z króćcami. Skutecznie łączy poszczególne elementy, które są ustawione względem siebie pionowo. Produkt jest wykonany z niezwykle trwałej stali nierdzewnej. Wpływa to na jego długą żywotność. Poza tym, doskonale radzi sobie z wysoką temperaturą oraz wilgocią. Nie musisz martwić się o nieszczelność instalacji czy jej nieprawidłowe działanie. Adapter redukcyjny Spiroflex Ferroli z króćcami posiada w zestawie także uszczelkę. Wykorzystasz ją do trwałego i niezawodnego połączenia. Produkt jest pomalowany na biało metodą proszkową. Wpływa to na jego estetyczny wygląd i większą odporność. Szukasz innych akcesoriów do montażu? Zajrzyj do naszej oferty.

    • Wykonany z stali nierdzewnej
    • Pomalowany proszkowo na kolor biały
    • Uszczelka w komplecie

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5907520926801