icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wycieraczki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Wycieraczki samochodowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Adapter T3 top lock 2 szt.
Strzałka w prawo

Adapter T3 top lock 2 szt.

12,98
/ kpl.
6,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Adapter T3 top lock ,2 szt. w kolorze czarnym, seria Alca, jest wykonany z polipropylenu i pasuje do wielu modeli wycieraczek samochodowych. W jednym opakowaniu znajdziesz dwie sztuki adapterów T3 top lock. Dzięki prostej konstrukcji adaptery zamontujesz szybko i łatwo, niezależnie od producenta wycieraczek. Jest to produkt mrozoodporny.

   Cechy i zalety

    Adapter T3 top lock, 2 szt. z serii Alca jest dostępny w uniwersalnym kolorze czarnym. Wycieraczki samochodowe do aut osobowych są jednym z elementów, które wpływają na bezpieczną jazdę i dlatego ich wymiana jest niezbędna do zapewnienia prawidłowej widoczności na drodze. W zestawie znajdziesz dwie sztuki adapterów, które pasują do wielu modeli wycieraczek. Dzięki temu unikniesz kosztownego zakupu nowych wycieraczek. Adapter T3 top lock, 2 szt. jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - polipropylenu, który cechuje wytrzymałość i odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV. Jest to produkt mrozoodporny. Umożliwi Ci to używanie adapterów nawet przez kilka sezonów i wykorzystywanie ich wielokrotnie podczas wymiany wycieraczek.

    • Mrozoodporny

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniakpl.
    SeriaAlca
    KolorCzarny
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu4028224300221