icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wycieraczki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Wycieraczki samochodowe

Strzałka w prawo

Adapter T5 bajonett lock 2 szt.

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Adapter T5 bajonett lock 2 szt.
Strzałka w prawo
12,98
/ kpl.
6,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Adapter T5 bajonett lock ,2 szt. jest dostępny w kolorze czarnym. Należy do serii Alca. Został wykonany z polipropylenu. Charakteryzuje się wysoką jakością i nadaje się do większości wycieraczek samochodowych oferowanych na rynku. Jedno opakowanie zawiera dwie sztuki. Adaptery są łatwe w montażu i odporne na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych.

  Cechy i zalety

  Adapter T5 bajonett lock, 2 szt., seria Alca jest ważnym elementem zapewniającym bezpieczeństwo użytkowania samochodu osobowego. Możesz go zakupić w kolorze czarnym i jest kompatybilny prawie ze wszystkimi modelami wycieraczek dostępnymi na rynku. Cykliczna wymiana wycieraczek samochodowych jest niezbędna, żeby zapewnić Ci bezpieczeństwo na drodze. Zestaw zawiera dwie sztuki adapterów, których zastosowanie umożliwi Ci oszczędność z powodu braku konieczności zakupu nowych wycieraczek. Adapter T5 bajonett lock, 2 szt. to wysoka jakość wykonania z polipropylenu, który jest odporny na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych, w tym promieni UV oraz niskich temperatur. Dzięki temu adaptery możesz stosować do wymiany wycieraczek w Twoim samochodzie nawet przez kilka lat.

  • Mrozoodporny

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniakpl.
  GamaAlca
  KolorCzarny
  MateriałPolipropylen (PP)
  Kod produktu4028224300429