Przejdź do głównej treści

Zobacz więcej Gwoździe ozdobne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Gwoździe specjalistyczne

Strzałka w prawo

Gwoździe ozdobne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Agrafki niklowane 40 mm 10 szt.
Strzałka w prawo

Agrafki niklowane 40 mm 10 szt.

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

9,98
/ opak.
1
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Agrafki to uniwersalny rodzaj spinaczy, który może Ci się przydać w rozmaitych sytuacjach i dziedzinach życia. Zastosujesz je między innymi w krawiectwie do sczepiania ze sobą dwóch materiałów, a także w pracy w nagłym przypadku zepsucia się zamka od spodni czy kurtki. Niklowane agrafki powinny znaleźć się również w każdej apteczce.

      Cechy i zalety

        Uniwersalny i niewielki przedmiot do sczepiania to agrafka niklowana – jej rozmaite zastosowanie daje Ci pełną swobodę jej wykorzystania. Możesz użyć jej w razie nagłego przypadku, gdy pruje się materiał Twojego ubrania lub psuje zamek czy odpada guzik – będzie pełniła ona rolę swoistego spoiwa. Powinna również znaleźć się w każdej apteczce, ponieważ stanowi ważne akcesorium, które pomoże wykonać odpowiedni opatrunek – złączy końcówki bandaża. Agrafki niklowane mogą przydać Ci się także do wytwarzania rozmaitych dekoracji i ozdób lub podwieszania czy spinania materiału firanek, zasłon i innych tkanin. Za jej pomocą możesz przypiąć pożądany obiekt do ubrania czy połączyć ze sobą dwie części. Agrafki niklowane mogą również posłużyć jako wabiki wędkarskie.

        • Wysoka odporność na korozję
        • Dobra odporność na odkształcenia
        • Wysoka elastyczność

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Liczba sztuk w opakowaniu10
        Długość produktu40mm
        Średnica produktu40mm
        MateriałDrut
        Powierzchnia platerowanaNiklowany
        Kod EAN4001221784102