Zobacz więcej Agrotkaniny i folie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Agrotkaniny i folie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Agrotkanina czarna 1,6 x 5 m 70 g/m2

Agrotkanina czarna 1,6 x 5 m 70 g/m2

19,98
/ szt.
2,50
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt wykorzystasz w swoim ogrodzie – zastosujesz go podczas ściółkowania, układania kamieni czy tworzenia nasypów. Za jego pomocą skutecznie ochronisz swoje rośliny przed niskimi temperaturami i wiatrem. Agrotkanina ma wysoką wytrzymałość – tworzą ją tkane pasy z polipropylenu, dzięki czemu jest odporna na działanie różnych czynników pogodowych.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz produktu, który wykorzystasz w swoim ogrodzie lub na działce w celu ochrony roślin przed zmiennymi warunkami pogodowymi lub zastosujesz podczas tworzenia różnych dekoracji za pomocą roślin? W tym celu możesz zaopatrzyć się w zaprezentowaną tutaj agrotkaninę – wyrób świetnie sprawdzi się podczas ściółkownaia, układania kamieni, tworzenia nasypów oraz stabilizacji powierzchni. Produkt możesz zastosować także w celu zabezpieczenia swoich roślin przed niskimi temperaturami i wiatrem – Twoje sadzonki pozostaną w nienaruszonym stanie i urodzą zdrowe plony. Wyrób charakteryzuje się dużą trwałością – odpowiednie właściwości wytrzymałościowe sprawiają, że jest odporny na szkodliwe działanie różnych czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr i promieniowanie UV.

     Specyfikacja techniczna

     Gramatura70g/m²
     KolorCzarny
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5905620014107