Zobacz więcej Agrotkaniny i folie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Agrotkaniny i folie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Agrotkanina P-50 1,6 x 10 m czarna
Strzałka w prawo

Agrotkanina P-50 1,6 x 10 m czarna

26,58
/ szt.
1,66
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Agrowłóknina służy do ściółkowania gleby w Twoim ogrodzie. Została wykonana z polipropylenu odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu przez długi czas zachowuje ona swoje właściwości. Struktura produktu pozwala na dopływ powietrza oraz wody do osłanianego podłoża. Dzięki czemu tworzy odpowiednie warunki dla rozwoju roślin.

   Cechy i zalety

    Agrowłóknina jest produktem, który z powodzeniem wykorzystasz w trakcie prac w ogrodzie. Umożliwi Ci ona ściółkowanie gleby oraz jej ochronę przed chwastami, bez użycia herbicydów. Została ona wykonana z polipropylenu zapewniającego zachowanie cech użytkowych przez długi czas. Materiał ten wykazuje odporność na niszczenie pod wpływem wilgoci. Porowata struktura produktu umożliwia transport powietrza i wody, dzięki czemu gleba jest optymalnie nawilżona. Możesz dzięki temu przyspieszyć wegetację roślin oraz zabezpieczyć je przed chorobami. Rozkładanie agrowłókniny na glebie przebiega szybko i jest łatwe. Dla lepszego efektu wizualnego możesz przysypać ją warstwą kory lub innej ściółki. Produkty uzupełniające z tej kategorii również znajdują się w naszym asortymencie.

     Specyfikacja techniczna

     Gramatura50g/m²
     KolorCzarny
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5905620011779