Zobacz więcej Agrotkaniny i folie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Agrotkaniny i folie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Agrowłóknina 30 g 1 x 30 mb biała
Strzałka w prawo

Agrowłóknina 30 g 1 x 30 mb biała

51,98
/ szt.
1,73
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Agrowłóknina biała to doskonały wybór, jeśli chcesz zadbać o kondycję swoich roślin. Dobrze chroni przed niskimi temperaturami, tworząc dobre warunki do wegetacji. Możesz wykorzystać również ten artykuł do świeżo wysadzanych roślin. Produkt ma właściwości ochronne, bardzo dobrze zabezpiecza uprawy przed czynnikami zewnętrznymi.

   Cechy i zalety

    Agrowłóknina 30 g 1 × 30 mb biała to artykuł, który dobrze się sprawdzi zarówno w przydomowym ogródku, jak i na plantacjach roślin ozdobnych czy jadalnych. Jest przeznaczony do ochrony warzyw i roślin. Doskonale sprawdza się w okresie niskich temperatur, chroniąc uprawy przed zmarznięciem. Artykuł zapewnia również odpowiednią wilgotność, zabezpieczając przed negatywnym wpływem wiatru. Agrowłóknina biała dobrze chroni też świeżo wysadzane rośliny. Decydując się na ten artykuł, stwarzasz swoim owocom, roślinom i kwiatom odpowiednie warunki do wegetacji. Produkt jest bardzo wytrzymały, chroni również przed wydziobywaniem roślin przez ptaki. Szukasz innych akcesoriów do uprawy roślin? Sprawdź szeroki asortyment artykułów Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu30000mm
     Szerokość produktu1000mm
     Gramatura30g/m²
     KolorBiały
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5905620030961