icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Agrotkaniny i folie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Agrotkaniny i folie

Strzałka w prawo

Agrowłóknina P17 1,6 x 10 m biała

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Agrowłóknina P17 1,6 x 10 m biała
22,98
/ szt.
2,30
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Agrowłóknina ma zastosowanie w ogrodnictwie. Tworzy się za jej pomocą osłonę dla roślin, dzięki której chroni się je przed mrozem i wiatrem. Ponadto pozwala ona przyspieszyć ich rozwój, ponieważ panuje pod nią wyższa temperatura niż na zewnątrz. Wykonana została z polipropylenu odpornego na czynniki atmosferyczne, który posiada porowatą strukturę zapewniającą swobodny przepływ powietrza.

  Cechy i zalety

  Agrowłóknina posłuży Ci wiosną do osłonięcia wysianych roślin przed niekorzystnym działaniem przymrozków i wiatru. Możesz ją z powodzeniem zastosować, podczas wysiewu, kiedy warunki pogodowe nie są jeszcze optymalne dla rozwoju roślin. Tworzy ona mikroklimat, w którym panuje wyższa temperatura oraz chroni glebę przed zbyt obfitą utratą wody. Wykonana została z polipropylenu, który jest odporny na działanie warunków zewnętrznych. Dzięki temu przez długi czas zachowuje swoje pierwotne właściwości. Biały kolor produktu powoduje, że nie pochłania on zbyt dużej ilości promieni słonecznych. Struktura porowata oraz lekkość produktu sprawiają, że posadzone pod nim rośliny nie są zbytnio obciążone Pozostałe rodzaje agrowłókniny znajdują się również w naszej ofercie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Gramatura17g/m²
   KolorBiały
   MateriałPolipropylen
   Kod produktu5905620011717