icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Agrotkaniny i folie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Agrotkaniny i folie

Strzałka w prawo

Agrowłóknina P17 1,6 x 5 m biała

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Agrowłóknina P17 1,6 x 5 m biała
Strzałka w prawo
16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Agrowłóknina służy do ochrony świeżo wysianych roślin przed przymrozkami i wiatrem, które ograniczają ich rozwój wiosną. Dzięki swojej porowatej strukturze zapewnia ona odpowiednie warunki do wzrostu roślin. Została ona ponadto wykonana z materiału, który nie ulega zniszczeniom podczas wystawienia go na działanie czynników pogodowych.

  Cechy i zalety

  Agrowłóknina to produkt, który z powodzeniem wykorzystasz w swoim ogrodzie do osłonięcia posianych w nim roślin. Zabezpiecza je ona przed przymrozkami i wiatrem oraz pozwala na szybszy ich wzrost. Możesz ją wykorzystać wczesną wiosną, gdy warunki pogodowe ograniczają rozwój roślin. Stwarza im ona mikroklimat, dzięki któremu mogą się one szybciej i wcześniej rozwijać. Ponadto zabezpieczy ona Twoje plony przed zanieczyszczeniami, owadami, ptakami i gryzoniami. Została wykonana z białego polipropylenu, który wykazuje odporność na warunki atmosferyczne. Agrowłóknina posiada porowatą strukturę, która umożliwia przepływanie przez nią powietrza. Dzięki temu może on zachować swoje cechy przez długi czas użytkowania. W naszym asortymencie znajdziesz także produkty uzupełniające z tej kategorii.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Gramatura17g/m²
   KolorBiały
   MateriałPolipropylen
   Kod produktu5905620011724