Zobacz więcej Agrotkaniny i folie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Agrotkaniny i folie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Agrowłóknina P50 1,6 x 10 m biała
Strzałka w prawo

Agrowłóknina P50 1,6 x 10 m biała

39,98
/ szt.
2,50
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Agrowłóknina znajduje zastosowanie jako osłona roślin zimujących w gruncie. Chroni je ona przed niekorzystnym działaniem wiatru i mrozu, które mogłyby uszkodzić roślinę lub doprowadzić do jej zmarznięcia. Została ona wykonana z polipropylenu odpornego na działanie warunków atmosferycznych. W ramach naszego asortymentu dostępne są pozostałe produkty z tej kategorii.

   Cechy i zalety

    Agrowłóknina to produkt, który możesz wykorzystać do zabezpieczenia przed mrozem i wiatrem roślin zimujących w Twoim ogrodzie. Ochroni je to przed zmarznięciem i obumarciem tak, aby na wiosnę mogły ponownie się rozwijać. Została ona wykonana z odpornego na działanie warunków atmosferycznych – polipropylenu. Materiał ten sprawia, że produkt zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Produkt tworzy izolację, która zastępuje swym działaniem warstwę śniegu chroniącą rośliny w naturalny sposób. Porowata struktura agrowłókniny pozwala na swobodny przepływ powietrza przez jej powierzchnię. Natomiast jej lekkość i biały kolor pozwalają na prawidłowy rozwój roślin wiosną. Inne rozmiary agrowłókniny znajdują się także w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Gramatura50g/m²
     KolorBiały
     MateriałPolipropylen
     Kod produktu5905620011731