Zobacz więcej Agrotkaniny i folie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Agrotkaniny i folie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Agrowłóknina P50 1,6 x 5 m biała

Agrowłóknina P50 1,6 x 5 m biała

24,98
/ szt.
3,12
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Agrowłóknina posłuży Ci do zabezpieczenia roślin podczas ich zimowania w Twoim ogrodzie. Została wykonana z polipropylenu odpornego na działanie warunków pogodowych. Ponadto jej porowata struktura pozwala na swobodny przepływ powietrza, a jej lekkość nie obciąża roślin. W naszej ofercie znajdziesz pozostałe produkty z tej serii.

   Cechy i zalety

    Agrowłóknina jest produktem, który z powodzeniem możesz wykorzystać w trakcie prac przeprowadzanych w ogrodzie. Wykonana została z odpornego na działanie warunków atmosferycznych polipropylenu, dlatego zachowuje ona swoje właściwości użytkowe przez długi czas. Służy ona do osłaniania przed niekorzystnym działaniem mrozu i wiatru roślin zimujących w ogrodzie. Dzięki czemu możesz je ochronić przed zmarznięciem. Porowata struktura agrowłókniny oraz jej lekkość sprawiają, że produkt pozwala oddychać przykrytym nią roślinom. Produkt z powodzeniem wykorzystasz podczas bezśnieżnej zimy, zastąpi on wtedy warstwę śniegu, która w naturalny sposób stworzyłaby izolację rośliny. Pozostałe agrowłókniny dostępne są w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Gramatura50g/m²
     KolorBiały
     MateriałPolipropylen
     Kod produktu5905620011748