icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do urzadzeń pneumatycznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Akcesoria pneumatyczne Stanley klucz 8 części
Strzałka w prawo

Akcesoria pneumatyczne Stanley klucz 8 części

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Akcesoria przeznaczone są do stosowania przy różnego rodzaju narzędziach pneumatycznych. Zestaw został wyposażony we wszystkie niezbędne części – klucz, nasadki, końcówkę do pompowania kół i przedmuchiwania oraz wąż profesjonalny, co pozwoli na sprawne przeprowadzenie zaplanowanych prac. W naszej ofercie znajdziesz również inne narzędzia tego producenta.

   Cechy i zalety

    Akcesoria doskonale sprawdzą się podczas wykonywania różnego rodzaju prac z wykorzystaniem narzędzi pneumatycznych. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno przez profesjonalistów w zakładach pracy, jak i amatorów w domowych warsztatach, co pozwala na ich wykorzystanie w wielu miejscach. Zestaw składa się z kilku części, co pozwoli na wykonanie zaplanowanych prac w kompleksowy sposób. Komplet posiada klucz, który wyposażono w nasadki o różnych właściwościach, co pozwala na przystosowanie narzędzi w zależności od przeprowadzanych czynności. W zestawie znajdziesz również dwie końcówki – do pompowania kół oraz przedmuchiwania. Szeroki wybór narzędzi dostępny w naszym asortymencie pozwoli na wyposażenie Twojego warsztatu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     W zestawieKlucz 1/2", 4 nasadki, końcówka do pompowania kół, końcówka do przedmuchiwania, wąż profesjonalny 20 bar - 10 metrów
     Kod produktu8016738715576