Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Aktywna piana Diall do samochodów osobowych 1 l

Aktywna piana Diall do samochodów osobowych 1 l

25,98
/ szt.
25,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Aktywna piana przeznaczona jest do łatwego oraz szybkiego mycia samochodów osobowych. Przystosowana jest do współpracy z myjkami ciśnieniowymi, więc nie będziesz musiał usuwać plam ze swojej karoserii ręcznie, zachowując tym samym energię na przyjemniejsze zadania. W naszej ofercie znajdziesz także inne preparaty czyszczące tej marki.

      Cechy i zalety

        Aktywna piana znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego mycia samochodów osobowych. Formuła tego produktu została opracowana w taki sposób, aby mógł on współpracować z myjkami ciśnieniowymi – dzięki temu będziesz mógł doprowadzić swoje auto do porządku bez konieczności mycia ręcznego. Zajmie Ci to niewiele czasu - zdążysz błyskawicznie wyczyścić swój samochód przed ważnym spotkaniem lub wyjazdem. Produkt jest niezwykle wydajny i znakomicie radzi sobie nawet z uporczywymi plamami. Poszczególne składniki wnikają głęboko w strukturę plam, z łatwością je usuwając. W naszej ofercie znajdziesz także inne preparaty czyszczące, przeznaczone do rozmaitych powierzchni, więc zaopatrzysz się w produkty spełniające Twoje oczekiwania.

          Specyfikacja techniczna

          PostaćCiecz
          Przeznaczeniemycie samochodów osobowych myjkami ciśnieniowymi
          Kod produktu8712418273274