Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Aluminium, inoks i chrom czyszczenie i nabłyszczanie Starwax 250 ml

Aluminium, inoks i chrom czyszczenie i nabłyszczanie Starwax 250 ml

47,98
/ szt.
191,92
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mleczko przyda się podczas usuwania osadów mydła z kranu oraz baterii prysznicowej. Produkt przede wszystkim pozostawia intensywną, błyszczącą warstwę, która opóźnia osadzanie się tłuszczu i zanieczyszczeń, dzięki czemu bateria prysznicowa zachowa ładny wygląd na dłuższy czas. Produkt z łatwością zaaplikujesz na powierzchnie przy użyciu wilgotnej gąbki.

   Cechy i zalety

    Usuwanie zanieczyszczeń powstałych w wyniku osadzania się resztek mydła lub śladów po kosmetykach jest łatwe, ale tylko za pomocą mleczka do czyszczenia i nabłyszczania. Produkt starannie wyczyści powierzchnie z osadu mineralnego, śladów z mydła bądź też czernienia. Zarówno powierzchnia kranu, jak i baterii prysznicowej będzie odświeżona. Preparat pozostawia intensywną warstwę nabłyszczającą, która opóźnia powstawanie osadów, dlatego też armatura w Twojej łazience jak i kuchni na dłużej zachowa estetyczny wygląd. Dodatkowo warstwa nabłyszczająca jest śliska, dzięki czemu woda z łatwością spłynie do zlewu, zapobiegając tworzeniu się osadu. Mleczko zaaplikujesz przy pomocy wilgotnej szmatki - okrężnymi ruchami rozprowadzisz produkt na zabrudzonej powierzchni.

    • Idealnie czyści
    • Poleruje
    • Nadaje trwały połysk

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPolitura
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaStarwax
    Typ pojemnikaButelka
    PostaćKrem
    Kod produktu3365000431702