icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Anody magnezowe i grzałki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Podgrzewacze wody

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Anoda magnezowa Galmet do podgrzewaczy 50 - 100 l

Anoda magnezowa Galmet do podgrzewaczy 50 - 100 l

62,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Montaż anody magnezowej ułatwia zabezpieczenie kotła czy też podgrzewacza wody przed przedwczesnym zniszczeniem. Proponowany przez nas produkt pokrywa się rdzą, tym samym zabezpieczając przed korozją zbiornik, w którym się znajduje. Anody magnezowe nadają się do samodzielnego montażu, dzięki czemu ich wymiana nie powinna zająć wiele czasu.

   Cechy i zalety

    Anoda magnezowa to praktyczne urządzenie, które pozwoli na zabezpieczenie kotła bądź podgrzewacza wody przed rdzewieniem. Proponowany przez nas produkt jest stosowany do większości rodzajów zbiorników, znajdujących się zarówno w domu, mieszkaniu, jak również w lokalach użytkowych. W trakcie codziennego użytkowania zbiornika, anoda magnezowa ulega korozji, tym samym zabezpieczając przed tym kocioł bądź podgrzewacz, w którym została umieszczona. Dbając o regularną wymianę urządzenia, możesz sprawić, że zamontowany w Twoim domu kocioł lub podgrzewacz, pozostanie w oryginalnym stanie przez długie lata. Anody magnezowe dostosowane są do zbiorników o różnych pojemnościach, dlatego też możesz wybrać model idealnie pasujący do danego zbiornika.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Kod produktu5901224000027