Zobacz więcej Anteny TV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Anteny TV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antena DPM Solid HN60 UHF 18 dB 29 elementów
Strzałka w prawo

Antena DPM Solid HN60 UHF 18 dB 29 elementów

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antena telewizyjna umożliwi Ci odbiór sygnału – w rezultacie po podłączeniu jej do odbiornika, będziesz mógł swobodnie oglądać ulubiony program telewizyjny. Antena jest przeznaczona do montażu na zewnątrz budynków, a do jej wykonania zastosowano aluminium oraz tworzywo sztuczne, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się w panujących tam warunkach.

   Cechy i zalety

    Antena telewizyjna znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, w którym znajduje się odbiornik. Dzięki niej bowiem możliwe będzie odebranie sygnału telewizyjnego, a co za tym idzie zrelaksujesz się podczas seansu ulubionego serialu lub programu. Antena przeznaczona jest do montażu na zewnątrz – jej konstrukcja jest lekka i wymaga samodzielnego złożenia, jednak proces ten przebiega szybko i sprawnie. Ponadto do jej wykonania zastosowano aluminium oraz tworzywo sztuczne, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się nawet pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. W efekcie produkt będzie Ci służył w dobrym stanie przez długi czas oraz umożliwi komfortowy odbiór sygnału telewizyjnego. W naszym asortymencie znajdziesz również inne tego typu anteny.

    • Filtr LTE

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDPM Solid
    Częstotliwość sygnału474-786 MHz
    Impedancja75Ω
    W zestawieFiltr LTE
    Kod produktu5900672651034