Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama plexi 50 x 70 cm

Antyrama plexi 50 x 70 cm

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama plexi to doskonały sposób na wyeksponowanie zdjęć, dyplomów czy plakatów. Będzie stanowić prostą, ale elegancką oprawę, zapewniając świetny efekt estetyczny. Produkt jest lekki, a jednocześnie wytrzymały, co decyduje o jego długiej żywotności. Antyramę bez problemu zawiesisz na dowolnej ścianie w pionie lub poziomie.

   Cechy i zalety

    Każdy z nas ma w swojej domowej kolekcji zdjęcia czy obrazy, które chciałby szczególnie wyeksponować. Jeśli zastanawiasz się, jak najlepiej to zrobić, ciekawą propozycją dla Ciebie będzie antyrama plexi. Jej konstrukcja jest bardzo prosta, jednak zapewnia doskonały efekt estetyczny. W porównaniu z oprawami metalowymi lub drewnianymi, antyrama plexi jest również bardzo lekka, co ułatwia jej zawieszanie. Wykorzystane do jej produkcji materiały sprawiają także, że antyrama się nie tłucze, co zwiększa bezpieczeństwo jej użytkowania i pozwala na jej umieszczenie nawet w pokoju dziecięcym. Antyrama będzie też stanowić świetne zabezpieczenie przed uszkodzeniami czy kurzem. Zamów ten produkt z dostawą do domu lub sprawdź jego dostępność w wybranym sklepie Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło akrylowe (pleksi) i płyta HDF
     Kod produktu5906725256324