Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama plexi 70 x 100 cm

Antyrama plexi 70 x 100 cm

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama plexi służy do oprawiania i zawieszania zdjęć, dyplomów, plakatów czy rysunków. Jest znakomitą alternatywą dla metalowych i drewnianych ramek, zapewniającą równie doskonały efekt estetyczny. Wśród zalet antyramy wymienia się jej lekkość oraz łatwy montaż. Na jej korzyść przemawia także fakt, że antyrama plexi się nie tłucze.

   Cechy i zalety

    Oprawianie zdjęć, obrazów lub rysunków zawsze kojarzyło Ci się z mozolnym wybieraniem odpowiedniej ramy? Jeśli wolisz tego uniknąć lub nie przepadasz za oprawami wykonanymi z drewna czy metalu, wybierz prostą, ale niezwykle elegancką antyramę plexi. Produkt pozwoli Ci wyeksponować ulubione zdjęcia, a jednocześnie zabezpieczyć je przed zniszczeniem czy zabrudzeniami. Antyrama jest bardzo lekka, łatwa w montażu, a dodatkowo się nie tłucze, co jest zasługą wykorzystanego do jej produkcji materiału. Z tego względu antyrama plexi jest bezpieczna w użytkowaniu i bez obaw można ją zawiesić nawet w pokoju dziecięcym. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz antyramy w różnych rozmiarach, więc łatwo znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło akrylowe (pleksi) i płyta HDF
     Kod produktu5906725256348