LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama szklana 10 x 15 cm

Antyrama szklana 10 x 15 cm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama szklana doskonale sprawdzi się do oprawiania fotografii, rysunków, pamiątek czy dyplomów. Szkło dobrze zabezpieczy umieszczone w ramie elementy przed zniszczeniem czy zabrudzeniami, jednocześnie zapewniając świetny efekt estetyczny. Za sprawą wygodnych haczyków, możesz zawiesić ją zarówno w poziomie, jak i w pionie.

   Cechy i zalety

    Antyrama to bardzo praktyczny element wyposażenia wnętrza. Przy jej pomocy możesz w prosty, ale estetyczny sposób wyeksponować różnego rodzaju zdjęcia, pamiątki, rysunki czy dyplomy. Solidne szkło wykorzystane do jej produkcji będzie stanowić doskonałą ochronę dla elementów przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Ponadto, szklana antyrama jest bardzo elegancka, dlatego wszelkie pamiątki czy zdjęcia będą się w niej prezentowały naprawdę znakomicie. Natomiast wytrzymałe, metalowe haczyki umożliwiają zawieszenie antyramy w pionie lub poziomie, co stwarza Ci więcej możliwości aranżacyjnych. Zamów ten produkt z dostawą do domu lub zobacz antyramy w innych rozmiarach, dostępne w bogatej ofercie sklepów Castorama; sprawdź ofertę już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło i płyta HDF
     Kod produktu5906725256188