Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama szklana 13 x 18 cm

Antyrama szklana 13 x 18 cm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama szklana to świetna oprawa dla Twoich zdjęć, rysunków, pamiątek i dyplomów. Jej prosty, a zarazem elegancki design sprawia, że może być z powodzeniem stosowana także jako element dekoracyjny. Dobrze zabezpieczy wszelkie umieszczone w niej elementy przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem, jednocześnie doskonale je eksponując.

   Cechy i zalety

    Szklana antyrama znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu. Będzie doskonale prezentować się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Możesz ją wykorzystać do oprawienia rodzinnych fotografii, pamiątek z wakacji, rysunków dzieci czy ważnych dla Ciebie dyplomów. Umieszczone pod warstwą wytrzymałego i odpornego na działanie czynników zewnętrznych szkła, będą świetnie zabezpieczone przed zniszczeniem czy zabrudzeniami. Szklaną antyramę bardzo łatwo utrzymasz w czystości. Produkt jest także prosty w obsłudze – by włożyć do niej zdjęcie, wystarczy zdjąć klipsy przytrzymujące szybę. Antyramę możesz zawiesić w pionie lub poziomie. Zobacz pozostałe modele antyram dostępne w sklepach Castorama lub zamów ten produkt online!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło i płyta HDF
     Kod produktu5906725256195